bugün

arasıra gelen istek.

sikeyim ailesini de, sevgilisini de, siyasetini de deyip kafanıza sıkmak istersiniz.
ha yapabilir misiniz, tabiki hayır. ama bu size öyle bir sıkıntı verir ki sinirden ve depresyondan kendinizi sikecek hale gelirsiniz.
daha hafifletilmiş olarak ölmek istemek olabilir. ayrıca sıkıntı veren olursa insan kendine değil, sıkıntı veren kişiye küfür etmeli. sıkıntı vereni yargılamalıdır.
https://www.google.com.tr...mp;sqi=2&ved=0CCsQsAQ
Her şeyin boş ve anlamsız olduğu dünyada bilinçaltının sürekli üzerine dokunduğu istektir. Ne yaparsak yapalım sonunda kaybetmiş olacağız. Ölüm dünyadaki her şeyi yok eder. Hiç var olmamış gibi oluruz. Vicdanımız da öleceği için acı çekmeyiz. Hâl böyleyken insanın yaşama gayesi ne olabilir ki ? Ölümsüzlük isteği ? Büyük sırlara vakıf olma beklentisi ? Yada beyne çok gerçekçi yalanlar üreten bir uyuşturucu bulabilme umudu ?
nasıl olsa adınızı hatırlayan son kişi öldüğünde hiç doğmamış olacaksınız.
Anhedoni- yaşamaktan zevk almamak.
Bunu sürekli dillendiren insanlardan nefret ediyorum amk. Kanser hücresi gibisiniz. şu boktan hayat zaten zor, varlığınızla daha da darlıyorsunuz insanı. özgürsün, öleceksen öl, bu neyin tatavası? Ya da git tedavi ettir kafanı.

Ağlak müptezeller. Derdiniz kafa ütülemek amk.
geberecek ne kaldı ki geriye mk.
Birazdan söyleyeceklerim sadece bir görüş üzerine yazdıklarımdır. Yoksa yüksek bir yere atlamak için çıkan kişiye , " atlicaksan atla bekletme bizi " diyen yurdum insanı gibi gözükmek istemiyorum.

Biri demişti " rapte gangsta takılanlar yalancı. Çünkü gerçek gangstalar ya hapistedir yada ölmüştür." Bu da aynı şekil. Eğer gerçekten ölmek isteyen biriyseniz ya ölürsünüz yada hastanelik olursunuz. Bunlar olmuyorsa siz sadece hayattan sıkılmış birisiniz. Oturun oturduğunuz yerde milleti telaşa sokmayın.
Geçip gitmiş günler gelip ıslıkla bir şeyler çalmaya başlayacak daha, dur.
Eğer bir kız içinse çok saçma olan şeydir.
Erkek ol erkek!