bugün

istemsiz yaptığım bir okuma biçimi. spor sayfası son da olduğundan değil o şekilde okumaktan zevk aldığımdan yaptığım şey. pişman değilim, yine yaparım.
arka sayfa güzellerini görmeden, okumaya başlamak istemeyen insan davranışı olarak da açıklanabilir.
gazetelerin arka sayfaları spor sayfası olması münasebetiyle * spor sever insan davranışı.
(bkz: anal seks)
(bkz: gazeteyi ters tutarak okumak)
gazete değil de headbang okuyosanız pedro loco içindir.*
(bkz: yine olsa yine yaparım)
yüksek oranlarda erkeklerin refleksidir.
spor haberi okuyanların gazete okuma şeklidir.
ya ilginç dünya haberleri ya da arka sayfa güzelleri.(ilkinden pek emin değilim)
bende hastalık gibidir bu kurtulamıyorum.
çocukluğumda gazete elime geçer geçmez spor sayfasına bakıcam diye ışık hızıyla açardım gazeteyi bu bi kaç sene böyle devam etti ve artık reflesk oldu bende sözlük, istesemde baştan başlayamıyorum gazeteyi okumaya, örneğin habertürk aldım diyelim gazetede ana gazete, spor, magazin hepsi ayrı ayrı peki ben napıyorum? canım spordan önce gündem takip etmek istiyor diyelim ana gazeteyi alıp sondan okumaya başlıyorum sonra sporu alıp sondan okuyorum sonra magazin için aynı şeyi yapıyorum. allahtan sonunda futbolla alakalı yazı olan bi kitap geçmemiş elime.
Aslında bende bazen yaparım.Hep aynı şeyler artık ne gazete nede tv izlemek istiyor insan..
biri bana mı seslendi. *
sebebini düşündüğümde cevaplandıramadığım,hareketlerimden birisidir.
hayatındaki tek eğlence futbol ve seks olan insanların yapığı eylem.
arka tarafta spor bölümü olduğu için daha çok ilgi çeker..
gazetelerin katlanış biçiminden olsa gerek arkadan gelerek sayfaları çevirmek daha kolay geldiği için tercih ettiğim eylem. önden geldiğinizde, sayfaların ortasındaki katlanma yerlerindeki bir sorundan ötürü zor çevrildiğini görürsünüz. ha yine de sürmanşeti lank diye okuyup ön taraftan başlayanlar da hiç yoktan biraz daha çoktur.
Posta okuyanların en başından beri uyguladığı taktiktir, kısa yoldan zengin olmaya çalışan adam gibidirler.
arap işidir.
bu kişiler uykusuz ve pengueni de tersten okur.
son sayfa, güzel kızların ve geyik haberlerin sayfasıdır. hafiften başlayarak tümevarımsal okumadır, ortalar en ağırlardır, kahveyle okunur; 2. ve 3. sayfalar patlamış mısırla okunabilir, gazoz da iyi gider yanında.
asparagas haberi ilk sayfaya koymuşlar böyle gazete mi olur denilmesine sebep olur. *
entryleri sondan başlayarak okumak gibi bir şey.
Türk işidir.
futbola meraklı kişinin gazete okurken yaptığı eylem.