1. 1.
  vatan gazetesi'nin internet sitesidir efenim. vatan gazetesi'ni ne kadar beğeniyorsam bu siteden de o kadar nefret ediyorum. anasayfadaki haberlerin neredeyse hepsinde birbirlerine link olması mı desem, magazin haberlerinin bazen anasayfanın en dikkat çeken yerinde verilmesi mi desem, ne desem bilemiyorum. seksi fotoğrafları için tıklayınız gazeteciliğinde zirveye vuran hürriyet'i mi yakalamaya çalışıyorlar napıyorlar orası da anlaşılmış değil.
  2 ... rakimalboga
 2. 2.
  http://www.gazetevatan.com.tr adresinden herhangi bir sorun yaşanmadan ulaşılabilen vatan gazetesinin internet sitesi. herhangi bir sansüre uğramamıştır.

  ulaşılamayan ve kapalı olan site ise: http://www.gazetevatan.com'dur. *

  ayrıca;**
  ... happylover
 3. 3.
  doğan medya grubuna bağlı ve diğer doğan grubu gazetelere göre daha şaşırtıcı haberler yapan gazeteye ait web sayfası.
  ... strategy
 4. 4.
  http://www.renkhaber.com/...azetesi_ne_sok_/8665.html
  ... other
 5. 5.
  Erişimi engelenen gazete, sebebi ne bilinmeden ortada bir dünda gereksiz ahlaksız site varken iktidara en muhalefet gazete sitesinin engellenmesi insani korkuya düşürüyor? ampül artık patlamalı.
  1 -1 ... crypto
 6. 6.
  erişimi engellenmeyen, çok rahat girilebilen site.

  http://www.gazetevatan.com.tr/root.asp
  ... happylover
 7. 7.
  hergün anasayfasında en az bir tane tecavüz,cinayet,cinsellik ve manken haberi barındıran site
  -1 ... senisevmiyorumaskim
 8. 8.
  durumu türkiye hakkında 1970lerin iranı veya 1940ların almanyası izlenimi veren, her ne kadar saçma sapan bir sitesi de olsa, türkiye'nin kimler tarafından yönetildiğini(tövbe, öyle demek istemedim sayın devletlularım), en önemli kurumlarına kimler, hangi görüşte kişiler tarafından müdahale edildiğini(haşa!) göstermesi açısından desteklediğim, kapatılan, yasaklanan binlerce siteden biri. ortaçağ'da bilim, 70-80'lerde kitaplar, şimdilerde ise internet.

  alakalı olarak:

  (bkz: türkiye de adnan sansürü)*
  ... soul forged sin
 9. 9.
  erişimin kapatılması nedeniyle yaygara koparmasını beklediğim ama konu hakkında hiç bir açıklama yapmayan site. noluyo lan?
  ... ifrit
 10. 10.
  bobiler.org'daki monteleri resmen çalan site. monteyi yapan kişinin adının olduğu tarafı kırpmaları ise bu işin kılıfı. onlara hagi'nin unutulmaz lafıyla sesleniyorum: "hiirrrşiijjlarrrr!!!!!"
  1 ... rakimalboga