bugün

(bkz: onune kotu sıfatlar konması engellenemeyen zavallı moderasyon)
(bkz: editoryal)
kimseyi memnun etmenin mümkün olmadığı bir ortamda çalışmaya çalışan ve ayrıca final dönemi stresini yüreğinin ortasında hisseden insanların yaptığı iş.
gereksiz tartısmalara yol acan baslık
(bkz: yapmayın siz kardeşsiniz)
(bkz: butun uuserler kardestir ayıranlar kallestir)
(bkz: dur bakalim ne olacak)
(bkz: zaman en buyuk mufessirdir)
'bkz vermeyi de konusuna göre yapacaksınız,konusunu begenmezsem silerim'kelimelerini dile getirmek isteyen,getiremeyince entry silme kabiliyetini ve yetkisini kullanandır.'bak diğer hepsini sildim,niye siliniyor diye ağlamak yok',tarzı eski silme nedenlerinden sonra pek de sasırtmayandır.*
(bkz: gariban moderasyon)
odtü ile bilkent'i aynı kefe'ye koymuş moderasyon.
(bkz: odtü tıp)
(bkz: bilkent tıp)

sonralardan edit:bu yönlendirme icin:yok oyle bir sey
hatta sorun sendebende
(bkz: ben bir garip moderasyonum)
sözlüğün yarısı anketken,sadece bazılarını engelleyen moderasyondur.
güncel başlıkları engellemek gibi garip bir huyu olan moderasyondur.
sayıca oldukca yetersiz kalan moderasyondur.
nerde boynu bükük bi garip görsen
hor görme kimbilir ne derdi vardır
o garip halinde ne sırlar gizli
onun da bir entrysi silinmiştir belki
moderator deyip geçememek lazım
çok açık ve net ifade ediyorum ki taraflı bir moderasyondur .* akp ve iktidarlarını eleştiren tüm başlıklar itinayla izlenip , dıdının dıdısını arayan bir moderasyondur .* belirli kişileri hedef belleyip onlar üzerinden ucuz yıldırma politikaları uygulayan bir moderasyondur . * bir çok yazarını kendi fikirleri ve hezeyanları doğrultusunda manipüle etmeye çalışan bir moderasyondur . * türkçe'yi geliştirmenin , düzgün kullanmanın en bariz yolunu de eki , * ki eki, * mi eki nin yazılımını doğru olarak kullanıldığı takdirde çözüleceğini sanan moderasyondur . * burdan kendinlerine atila ilhan'ın hiç bir noktalama işareti kullanmadan şiirler yazıp nasıl türk dilinin en büyük şairlerinden birisi olduğunu sormak istiyorum ?? * haa çaylak mı yapacaksınız ? * yapın !... *
ayar vermeye çalışırken bağdattan dönen moderasyondur . atilla ilhan'ın iyi şiir yazabilmesini çok kitap okumasına bağlayabilecek kadar bu yazarlık ve şairlik konusunda bilgisi olmayan moderasyondur . sen de oku adam ol derken referansı kendi yazdıklarına denk düşürterek ukalalığın ve kendini bilmezliğin sınırlarında dolaşan bir moderasyondur . en komiğiyse bir türkçe öğretmenine dilbilgisi ve şairlerin kalem tutuşuyla ilgili ayar vermeye çalışan bir moderasyondur . *

edit : trt 2 den kotarılmış bilgilerle değil de bu işin yükseğinden aşağısından akademik eğitimini almak daha bir doyurucu oluyo sanırım ..
(bkz: gecen gün yine akp de oturuyorum)
(bkz: muhabbetle sevgili sozlukculer)*
(bkz: bir garip yolcuyum sözlük yolunda)
güncel Önemli Başlıklar