bugün

ilginç bir network marketing ürünü.
pek yaygın olmayan, başlangıç seviyesinde ve büyük fırsatlardan bahsediliyor.
girsen bir dert, girmeyip pişman olsan ayrı bir dert.
Herbalife tarzı bir yaklaşım. Giren herkes hesabında milyarlar olduğunu söylüyor ama o paraya sahip olanı görmedim.
Reşi mantarı ile bilinen network işi. Gelir tablolarını göstermek şart ki yeni kurbanlar eklensin. Kahve ile ayda 20000 tl kazanıyorlarmis.yersen.
titan saadet zincirinin mantarlısı...
babam nerden bulduysa almış getirmiş.
çeşit çeşit kahve filan.
tabi ben de kahve sevdiğim için atladım hemen denemek için.
neyse babam da anlatmaya meraklı , kahveleri ismine göre baktı özelliklerine filan.
mocha var mesela, kadınlık hormonu filan diyor, okumasak içicez salak gibi.
neyse classic kahve kaldı bi elimde içebilceğim.
içtikten sonra uykumu açtı tadı da güzel ama araştırmaya devam edince bi sürü şey çıktı karşıma.
mesela bu site
http://www.dogaltedavi.ne...eli_ve_oldurucu-5988.html

öncelikle bu kahvelerin hepsinde Hacettepe Üniversitesi (HÜ) iç Hastalıkları ve Medikal Onkoloji Uzmanı Kanser Epidemiyolojisi Bilim Uzmanı Prof. Dr. ismail Çelik e göre, Ganoderma Lucidum mantarının ''kadınlık hormonu'' ve teratojen (ceninler üzerinde kanser yapıcı etki) olan dietilstilbestrol (DES) maddesi varmış. 2002 yılında ilaç olarak kullanılması FDA tarafından yasaklanmış.

açıkcası uzak durun, n'olduğu belirsiz. ben de evdekileri çöpe atcam gerek yok.
kendin icin almak iyi olabilir ama asla satmak icin alma sonra elinde kaliyo tum mallar valla kanmayin o rakamlara sonra aldiginizla kalirsiniz valla artik kendiniz kullanirsiniz.
Senin paranı üst kademen, onun parasını bi üst kademe yer ve bu şekilde uzar gider. Sonuç olarak para kazanamazsınız, çok para kazancan deyip kandirmalarina izin vermeyin, bu işe girmeyin
Bir sazan olarak atlamak isteyip baştaki vermemiz gereken parayı veremediğim ve sazanlık yapmayı bile beceremediğim network marketing sistem bünyesinde bir şirket.

Ürünlerinin Reishi mantarından yapıldığını ve 32 senelik bir ar-ge çalışması ile yapıldığını bu mantarın 4000 küsür bin yıldır bilindiğini ama sadece üst tabakanın hastalıklarına kullanılacak kadar değerli olup zor yetiştirildiğini amma velakin artık onlar sayesinde bizim yani ebedi fakirlerinde kullanıp iyileşebileceğini anlatıp milleti inandırmaya çalışıyorlar.

Yalan mıdır doğru mu bilemem ancak günde 8 kez epilepsi nöbeti geçiren çocuğun bu alternatıf tıp ürünleri sayesinde hiç nöbet geçirmediğini; günlük 4 doz insülin kullanan diyabet hastasının artık hiç kullanmadığını iddia ediyorlar ve 5 6 kişi bulup bunları sahneye çıkarıp "bizim hastalıklarımıza bu şekilde iyi geldi " gibisinden anlattırıp insanları inandırıyorlar.

Aslında iş olarak girmek isteyenler işin sağlık kısmıyla değil iş olan kısmıyla yani organizasyon yöntemiyle ilerleyeceğini ve her üye yaptığı kişi üzerinden belli miktar para alacağını; zamanla artacağını ve (aylık 25-30bin gibi) uçuk miktarlara ulaşabileceğimizi vaad ediyorlar.

Yalanlamak istemiyorum ancak gerçekten çok uçuk şeyler bunlar. He 500 ve 1000 liralık paketleri var. Denemekten zarar gelmez 1000 lira kıçıma batıyordu zaten vereyim ne olacak diyenler deneyinimi sonucunda bir mesaj atarlarsa mutlu olurum. Malum fakir olduğumdan bu sazana dahi atlayamadım.
diş macununu kullandım. Bir kaç ay sonra dişlerim toz halinde ufalanmaya başladı hemen bıraktım. Çok sağlıklı ürünleri olduğunu düşünmüyorum.
Kahve satıyorum ayağına milleti kerizleyen saadet zinciri. Siz hala toplantılara gidip alkış tutun.
bildiğin nescafeyi yüklü fiyata satan dolandırıcı kuruluş.

milletin 3 kuruşluk kahve keyfi var ona da el attılar iyi mi?
Akıllar pay olurken birileri kenefte kalmış olmalı. Kanserin çaresi mi var? umut tacirleri. Toplamı 100 lira etmez şeyleri bin liraya sat. Altındakilerin sırtından para kazan. Yeni üye yap cart curt. Nerde bu devlet.Bal gibi saadet zinciri işte. Dolandırıcılığın, hırsızlığın ar damarları çatladı bu memlekette. Üstelik diplomalıları dahi dolandırabiliyorlar.Sakinim tmm.
milli görüşçü hareketi yapıyorlar sürekli baş parmaklı pozlar falan. ben de niyeyse üçkağıtçı izlenimi veriyor bu arkadaşlar güven telkin etmiyorlar. aşırı pahalı bir de ürünleri.
12 senelik şeker hastası babamın eline tutuşturulmuş, sözde şifalı neydüğü belirsiz şeylerdir. babamın 15 gün düzenli kullanımdan sonra şekeri 550'ye çıkmış, 5 gün komada kalmış, insülini 2 senedir kullanmayan adam tekrar insülin kullanmaya başlamıştır.
bunun yanısıra 469 lira gibi bir para da çöpe atılmıştır.
network pazarlamaya kendini kaptıranlar, ilkokul mezunları ganoexcel sayesinde neyin neye şifalı olduğunu anlatan alternatif tıpçılara, profesyonel doktorlara dönüşmüştür. teşekkürler.
dolandırıcılıkta son nokta. milli görüş hareketleri çok hoş.
Dün toplantısına katıldığım ve inandığım "-bi sözlüğe bakıyım ne demiş bizimkiler deyip" an itibariyle vazgeçtiğim her boka faydası olduğu söylenen bilmem ne mantarı tezgahı ayağına, direktörleriyle yaptığım söyleşide ise hangi rahatsızlığı sorsam tablet, çay, kahve ve sabun tedavisi öneren herbalifemsı yapılanma.
Titan saadet zincirinin islami versiyonu. islami dolandırıcılık. Ulan bi bitmediler. Gerçi neden bitsinler, mal bitmiyor çünkü memlekette. Ama Acıyorum lan bu ibnelere inanıp umut bağlayanlara.

Bugün namazında niyazında, milli görüşçüler'in bünyesinde çalışan bir arkadaşım açtı konusunu, 'ya bi siktirgit' dedim. Gano excel dedi, derken bile zorlandı, davut diye bir heriten bahsetti, çok değerli bir insan dedi. 'değerli insan' lafını duyunca ben direkt anladım zaten titan zinciri gibi bir bok olduğunu.

iki sene evvel gene bu sistemle bilgisayar programı satan bir tayfa kuzenime sarmış, bu mal da inanmış zengin olmanın hayallerini sikiyor. Zar zor inandırdık bu işin dolandırıcılık olduğunu, ya da benim korkumdan inanmak zorunda kaldı. Lakin bu ibneler gerek telefondan, gerek sosyal medyadan hala taciz ediyorlar çocuğu. Buluşmak istiyorlar. Tamam lan dedim, ayarla buluşmayı ben de gelecem. Buluşma ayarlandı, buluşma günü geldi çattı. Dandik bir cafe ye çağırdılar bizi. Bu mallar giyinmiş takım elbise falan, triplere girmişler. Holding falan. Kuzenime kafayı takan çocuk karşıladı bizi, oturduk. iki muhabbet ettikten sonra, şimdi sizi çok değerli bir insanla tanıştıracağım dedi. Ben de böyle orta yaşlı bir adam bekliyorum amk. Gele gele 22 yaşında üniversite öğrencisi malın teki geldi. 'Sen misin lan çok değerli insan' dedim. Biraz münazara ettik. Ben saydırıyorum tabi, hani oğlum holdinginizin binası nerede falan diye göt ediyorum sürekli. Sonra işi zenginlige getirdi çakal. ben cok iyi kazanıyorum, hatta aileme bile bu iş sayesinde destek olmaya başladım abi deyince, kolundaki saati göstererek, "o yüzden mi 20 liralık saat takıyon lan' dedim. O son göt edişim oldu zaten, cevap vermesine bile izin vermeden postamı koydum kalktık gittik, bir daha da aramadılar bizim malı. Öyle göte böyle yarak.
Hakkında anlatılanlar paleveradır. Utanmasalar kopan kolunuzu tekrar çıkarıyor diyecekler. Bizim cahil halkta inanıp bir ton para döküyor zengin olma hevesiyle. Bok olurlar öyle.
acemi sazanları avlayan bir saadet zinciri. ama bunlara kızmıyorum, bunlara inanan mallara kızıyorum.
orta yaşlı, gerçekten değer verdiğim bir bayan arkadaş haddini aşan bir ısrarla toplantıya çağırdı beni. artık ne kaptırdı ya da kendisine ne vaad ettiler bilmiyorum ama kendini rezil rüsva etti benim gözümde. üstelik 20 yıldan fazladır hemşirelik yapıyor bu insan. "s.kerim kazandıracağın parayı!" dememe az kala geri vites yapıp toz oldu.
değer mi be güzel kardeşim? para pul için insanları kandırmaya değer mi? yuh olsun hepinize!
ulan şu detay maxinet dedikleri şeyden bile çevremde kaç kişi para kaybetti.

Bana da gel bu iş çok sağlam, bunda yanlış bir şey yok bla bla diye kafa siktiler ama hiç birisini sallamadım.