bugün

entry'ler (27)

gurbet

gereksinim duyulana olan uzaklıktır.

söz müzik hayat

mimarın kişisel bakım önerileri verdiği, mühendisin fotoğrafçılık yaptığı, bir başka mühendisin röportaj yaptığı,matematik öğretmeninin gezi notlarını yazdığı, kimyagerin aşçı olduğu, avukatın köşe yazılarının okunduğu, e moda tasarımcısı, görüntü yönetmeni ve sınıf öğretmeninin kendi meslekleri üzerine yazdıkları aşırı sosyallerin yeri. http://www.sozmuzikhayat.com

30 mart 2014 yerel seçim tahminleri

her partinin biz öndeyiz demek için kullandığı bir aralar Haydar Baş'ı başbakan gördüğüm anketlerden biri. Güvenebileceğimiz bir anket varsa bilelim tabi.

istanbul fashion week

Gerçekten araştırılarak http://www.sozmuzikhayat.com/modahaftalariistanbul/ linkinde anlatılan haftadır. Yazarın ellerine sağlık...

sadece kağıt para girişi yapınız

Akbil kadının duymaktan bıktığım cümlesi. Lütfen lütfen olalı böyle eziyet görmedi.

congratulations okunuşu

Kongrücüleyşıns olarak düşündüğüm muhaliflere açık olduğum okunuş.

en heyecanlı pozisyon

Sevgiliye atacağı mesajı yanlışlıkla karısına atan adam pozisyonu. Yanında olmadığından "ne halt edecem?" "Nasıl kıvırırım?" "Ne tepki verecek?" sorularına dakikada 184 cevap türetebilir.

iş görüşmesi soruları

4 yıl önce"e tecrübesizsin sana ne soralım? " dediklerinde, "ben size sorayım o zaman; ne diye çağırdınız?" dedim mi? Valla dedim.Tabiki bir daha arayan olmadı.

uyku getiren şeyler

Sabaha yetişmesi gereken her şey. Onu bırakıp sosyal medyaya dal bak nasıl kaçıyor.

demet akalın a bedava şarkı sözü

Bahçelerde börülce
Ne günah işledim senden önce
Tak sepeti koluna
Demem kardeşine görüMce...

0212 914 12 75

Aradıklarında "kesinlikle yaptırmadım " dediğim."emin misiniz" dediklerinde "kesinlikle" cevabını alınca pat diye telefonu suratıma kapatan çömez dolandırıcıların numarası.

annenin garip huyları

"Hadi hadi hadiiiii" üçlüsünün sanki her anneye annelik iç güdüsü ile eklenmesidir. "Tamaaaaam" ile biten olaydır.

en dokunaklı film sahneleri

Gözden kaçan, Beyaz Melek filminde Nejat Uygur'un Erol Günaydın'a asker selamı verdiği sahnedir.

para karşılığı yazarlık yapmak

ister siyasi olsun ister olmasın yazı denen güç karşılığı paraya dönüştüğü an senin olmaktan çıkar, istediğin değil istenilen sıfatını taşır.

kurt seyit ve şura

Herkesin merakla beklediği ve ilk bölüm sonrasında"tutmayacak cık" dediği dizi.

gano excel

Herbalife tarzı bir yaklaşım. Giren herkes hesabında milyarlar olduğunu söylüyor ama o paraya sahip olanı görmedim.

en tehlikeli bilgisayar virüsü

sosyal medyadır. iyi huyludur ama bilgisayardan insana bulaşan tek virüstür. tüm vücudunuza yayılır.
nasıl kullanıldığına bağlı olarak hayatınızın her anını etkileyen virüs çeşididir.

sözlükten koca arayan kadın

sadece geyik olabileceğine inandığım durum.
izdivaç programlarına laf atıp burda kuulum başlığı altında yapılmaya kalkışılacak saçma sapan hal.

cocugu surekli korkuyla buyuten ebeveyn

çocuğun özgürlüğünü eline aldığı an yapabileceklerinden korkması gereken ebeveyn.
çocuk, geleceğin ya pısırığı ya da en ufak özgürlük deliği bulduğu an suçlu adayıdır.

ilk buluşmaya düğün davetiye örnekleri ile gitmek

azmışlık ile duygusallık arasında tespit kararı veremediğim durum.
"abartsaydın." tepkisini alması farz olan arkadaş tarafından gerçekleştirilebilir.