bugün

ing. kumar
riskli hareket.
(bkz: turkish gamble)
(bkz: gambler)
(bkz: gambit)
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
ramazan bayramını en içten dileklerimle kutladığım, kendisine nice bayramlar dilediğim uludağ sözlük yazarı...
(#16750985) ya troll yada sergen le messi yi kıyaslayacak kadar kafası güzel yazar.
(#17845990) ya bendensin ya onlardan anlayışının uzantısı kişilik.
(#18012976) halkın yarısının pkk destekçisi olduğunu söyleyen yazarımtrak.
(#18012976)

bir birey olarak desteklemek zorunda olmadığın bir siyasi görüşe mensup insanları terörle ilintililendirmek için ne tür bir zihin yapısına sahip olmak gerek acaba?

bilen bilir özellikle beğendiğim entryler hakkındaki görüşlerimi yazarların kendisine direk söylemek gibi bir huyum vardır. beğenmediklerime ise banane der geçerim. genel olarak dini ve siyasi tartışmalardan sözlüğün yaş ortalamasını fark ettiğimden bu yana uzak duruyorum. ya da bu şahsın yazdığı mahiyette troll entrylerine de aldırmam ama bu bir troll entrysi değil.

sevme kardeşim, bende bayılmıyorum hiç bir partiye! ama bunu demeye hakkın yok! kimsin sen? etrafında akp ye oy veren kimse yok mu senin? dur ben cevap vereyim mutlaka vardır. eğer sen samimiysen git onların suratlarına da "siz teröristsiniz, pkk yı destekliyorsunuz!" de bakalım. sıkar.

akıtacak zehrin varsa bu millete karşı (çünkü kusura bakma akp'ye oy verenler de en az chp'ye mhp'ye oy verenler kadar bu milletin evladıdır) en azından konuşmayı öğren!!

not: akp nin politikalarının %60'nı desteklemem. bu yazım tamamen bir insanın iftira atmadaki fütursuzluğuna binaen yazılmıştır.
(bkz: head and shoulders)
(bkz: colgate)
(bkz: hacı şakir).
(#18213512) sevimli.
(#19281539)
http://img854.imageshack....807428258172845666515.jpg
esen kal.
(bkz: ryan o reilly)
(#19961629)
(bkz: sana puanım dokuz kanka)
(bkz: #20077914) tam bir israf. ama ne israfı sözlük yazarlarının hayal gücüne bırakıyorum.
Daha beğenmediğim yazısı olmayan mantıklı, bilgili olan ve cahillere sokup sokup çıkaran tarzda yazılar yazan yazar.
(bkz: #23755010) sevr'in proje olduğunu bilmemekte olan yazardır. Resmi tarihin ırzına geçtiği ama atatürk'ün de nutuk'ta belirttiği "proje" ifadesi hiç dikkat çekmez. Sevr bir antlaşma değildir. Sonuç olarak yok ya da var saymak bir anlam ifade etmez.
cartoon networkte guzel bi cizgi dizi.
yardımsever kaliteli yazar.
(bkz: #28211336) heyecandan yazamadı adam yapmayın amk böyle. Yazardır efendim.
salakmısınız diyen şu densiz sözlüğe şikayet edilsin.
SUSTURUN ŞU DELiYi.
ing. Kumar.
Son dönemlerde futbol hakkındaki entrylerini beğenmediğim için bilgisayardan girince, mobil versiyondaki aksaklıktan ötürü, donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. Kendisini artık okumayacak ve bu durumdan mutlu olsam da bir gün futbolu sadece iki değil tüm renkleriyle sevmesini dilerim.
kendisini şuan tanımıyorum ama tanımadan sevdim , hoş yazar.