bugün

adnan polat yeni stad ttnet arena'yı ezeli rakiplerinin başkanı aziz yıldırım ve yıldırım demirören'e gezdirmektedir.

adnan polat: nası beğendiniz mi lan?
aziz yıldırım: valla helali hoş olsun adnancım ellerine sağlık. kazım'ı sana verelim lan.
a.p: aldım gitti be ehehehe. bonservisi elinde mi?
a.y: bonservisi ve testisi elinde adamın. ahahah
a.p: yalnız yıldırımcım senden aldığım adamlar hiç sağlam çıkmadı yahu?
y.d: abi valla onlar ithaldi lan soyları almandı onların dedik sağlam çıkarlar. hitler gibi bizde yanıldık.* *
a.p: kardeşim almıcam bi tane daha senden he
y.d: yusuf'u vereyim sana tecrübeli piç.
a.p: bonservisi elinde mi onu de bana?
y.d: yok ama cuz-i bi miktara satarım.
a.p: sezgin'e diyeyim ilgilensin...

sezgin ile ilgilenmek kelimeleri bir araya gelince oradan hızlıca uzaklaşın. adnan sezgin denilen adam emana transferi için real betisle görüşmeye gidip, aurelio'yu beşiktaş'a getiren. sırbistan'dan prekazi'nin getirdiği adamı "la bu o değil" diyerek gerisin geriye yollayan bi adam. keza haldun üstünel'lede bizzat ilgilenen gene adnan sezgindir.

mevzu sadece kazım transferi değil, niceleridir. ucuza geldi diyerek kadro kuranındır, mevzu bedavaya oyuncu getirmek değil, bedavaya bile oynayacak adam getirmektir. mevzu kazım'ı almak değil, lazımı almaktır...
averajını pozitife çıkarmak için yapılan akıl dolu bir hamledir, belli olmaz olm kazım bu. *
bu yönetimden ne bekleniyor anlamıyorum bir fenerbahçe yönetim kadrosuna bakın birde galatasarayın yönetim kadrosuna hangileri güçlü hangileri daha ağır basıyor diye gözden geçirin.
(bkz: centilmenlik)
herhalde şöyledir.

adnanlar'ın sezgin odaya dalar: müjde başkanım, kazım'ı aldık!
adnanlar'ın polat mutsuzdur: o diil de maldonado'yu kaçırdık, o çok iydi ya!
ne kadar güzel bi transfer bi taşla iki kuş kazım kazım iki kişilik oynar.*
-başkanım bak kimi aldım
+lan ne bu kazımı mı aldın lan ala ala
-e başkanım kazımsız düğün olmaz
+olum o kazım değil kamber kamber
-harbi mi lan
+lan adnan senin aq
-ya başkanım söz kamberi de alacam
+lan skik düğün salonu mu işletiyoz lan biz.
-!?!?!?!
(bkz: yazık lan)
fenerbahçe'nin emre belözoğlu'nu transfer ettiğinde düştüğü aciz durum kadar aciz olmayan durum.
yıllar sonra çocuklarımıza utançla anlatacağımız bir dönemin kahramanları tarafından yapılmıştır.
colin kazım transferi ile düşüldüğü sanılan acizlik.
Servetin performansı aklıma geldiğinde aslında galatasaray'ın aciz duruma düşmediğini düşünüyorum nedense her futbolcunun ikinci baharı vardır beyler.
bi daha ki sezonda bank asyada izlermiyiz.şaka maka kazım iyi gelir gs ye.
taraftar isterse yönetimler gider ya da çok daha iyilerini yapmak zorunda kalır. o sebeple bu yönetim en az 5 yıl daha kalsın bence. size yakışır!
biz söyleyince eksileri basıyordunuz, aman durmayın devam edin şimdi!
ulan rahmetli özhan başkanın suçu neydi be!
(#9861355)
(#9682844)
galatasarayın uefa kupasını namaglup almasına ragmen onu bile tesadüf eseri aldığını söyleyen zihniyet için herşey acizliktir o yüzden üzerinde durmaya değmez dedigim durumdur. ha kazım alınmalı mıydı bencede hayır ama niye acizlik olsun ki ?
galatasaray aciz değil başındakiler aciz.
kendi acizliğini Fenerbahçenin 80/81 sezonundaki durumuyla karşılaştırmaktır.
(bkz: o zamanlar ebem kiz idi)
taraftarıyla ,

yönetimiyle ,

futbolcusuyla ,

içinde bulunulan hal...

edit: bu bir durum eleştirisidir...bülent korkmaz gibi efsanesini harcayan (tribündeki) taraftarda doğru yolda değil demektir.
part 2...

yıllar boyu avrupa devlerine diz çöktüren, "eyvah türkler" dedirten ve her daim avrupa'da ilk türk takımı denince akla gelen galatasaray'ın kendi başbakanına karşı domalmasıdır...

+başbakanım uçak tuttum bi tane arkasında özür dilerim recep baba yazacak
-yetmez ulan
+rtedenozurdiliyoruz.com diye bi site açsak?
-valla mahkeme kararıyla engelletirim youtube'dan beter olursun!
+ne yapalım başbakanım siz söyleyin hele bi
-sarı gelin türküsünü söyle lan bana
+nası yani neden ki?
-sarı kırmızı gelin diye söyleyin ahahaha
+başbakanım ayıp oluyor ama
-ne ayıp mı? siz ayıbı daha iyi bilirsiniz! gidin maçları toprak sahada oynayın papazın çayırına gidin ulen hatta ahaha
+ehehehe

bir galatasaraylı olarak bi çok kötü zaman yaşadığım gibi muhteşem anılarla süslüdür hafızam galatasarayımdan dolayı. fenerbahçe'den altı yemek gibi bi galatasaraylının yaşayabileceği en dramatik anlarda dahi bi süre sonra espriyle karışık kendimizi avundurduk. ligte 17 maçta averaj eksi dahi olsa bunlar makaraydı geçiciydi dedik seneye görüşürüz dedik. ama kendi başbakanına yalakalık yapmak nedir be üstad? evet yapılan hoş değil hatta gerçek bi ayıp yok yere. tabi taraftarı galeyana getiren bir toki başkanınıda * es geçmemek gerek. özür dilendi oldu bitti peki daha nedir bu acizlik? neredeyse seçimde bütün oyları akp'ye atmamızı isteyecek bir başkana sahip olduk. biz adnan polat'ı hiç böyle düşlememiştik böyle ummamıştık. denizli'deki saati soran, taraftarı havaya sokan ve taraftarın arkasında duran bir adnan polat bekliyoduk.

kendisi şu sıralar başbakana başka bir isteği var mı diye soran, taraftarı itin götüne sokan, yetmeyip tam arkasında durup anal sekse girişen bir galatasaray başkanıdır. yapanları bulup cezalandıracakmış. 50 bin kişiyide mi? alma onları stada recep'inle başbaşa izlersin boş koltuklarda rahat bir maç.

gol sonrasıda i'll survive çalma artık...

hani benim recebim recebim
yuhalamazsan sana stad vereceğim..
Güldüren durumdur. Evet.