bugün

entry'ler (55)

fenerbahçe nin şampiyonluğu kaybetme ihtimali

Gerçekleşmesi imkansız olmayan ihtimaldir. zira 2 sezon ligin son maçlarında yaşadık biliyoruz üçüncüsü neden olmasın?

murat boz un gay olması

gerçekse eğer, sadece Murat Boz'u ilgilendiren hadisedir.

lig tv üyeliklerini iptal ettiriyoruz

iyi güzel hoş mantıklı etkinliktir ama aynı zamanda da iptal ettirince maçları aynı kalitede ve yasal yollardan nasıl izleyeceğiz sorusunu akla getiren etkinliktir.

murat murathanoğlu

osmana bile amerikan aksanını kullanarak ozmın diyen basketbol sunucusu.

spartacus gods of the arena

fazla uzamayacak olan dizidir. zira batiatus hanesi gladyatör haneliğinden çıkmıştır, dizi izlenmez olmuştur.

sözlükçülerin ilk 5 filmi

(bkz: fight club)
(bkz: v for vendetta)
(bkz: the lord of the rings)(üçlemenin üçü de)
(bkz: leon)
(bkz: requiem for a dream)

toplu mesaj

beleş mesaj olayının en berbat getirisidir. önce mesajın sonunu okuyorum mesaj eğer uzunsa ve kandilin yerine kandiliniz ile bitiyorsa tamamını okumadan siliyorum.

emrullah uslu

basit gazetecidir emrullah uslu. masa başında haber uyduran magazin ve futbol yazarları bile bu kadar uydurma konuşmuyor. fena faka basmıştır. "chpdeki kaynaklarım" zaten başlı başına faciadır.

en kötü diziler

kızım nerede ve arka sıradakiler en kötülerdendir. Kızım nerdede ömür billah kızı arayacaklar sanırım çok berbat.

bütün sekizinci neslin ergenlerden oluşması

yanlış bir tespittir. bu tespitin kaynağı nedir anlamış değilim.

6 şubat 2011 galatasaray eskişehirspor maçı

yeni stadtaki ilk maç olmamakla beraber galibiyetle sonuçlanacağını umduğum maçtır.

acılı lahmacun ve soğuk ayran

şu anda istesem de bulamayacağım bana çok acıktığımı hissettiren ikili. olsa da yesek içsek.

nothing else matters

metallica konserinde metallicayla alakası olmayan bir adamın cep telefonuyla sevgilisine dinlettiği şarkıdır. nothing else matters'a kadar hiçbir şarkıya eşlik etmedi, nothing else matters çalınınca çok heyecanlandı sevgilisini aradı (muhtemelen sevgilisiydi) ve şarkıyı dinletti aynı zamanda da mırıldandı ama neyce söylediğini anlamadım ingilizce değildi ondan eminim. sonra da konseri terk etti. sadece bu şarkı için gelmişti sanırım. işte nothing else matters böyle bir şarkı.

senor santo

yazdıklarını okuyunca insanlığından şüphe duyduğum yazar, zira o insansa ben değilim. Onunla aynı sıfatı taşımaktan utanıyorum. see you in another life diyebilirim kendisine. Cehennemde görüşeceğiz inan.

alkollüyken ve zina yaparken ölen insan

kendini cennetlik gören yazarın açtığı başlık olup Ölünün arkasından küfür edip, Allah'ın işine burnunu sokanların bu başlığı açmadan önce kendilerini sorgulamaları gerektiğini düşündüren cümledir. Cehennemde karşılaşmayız umarım.

Edit: Bu başlığı açan, sen insan değilsin, olamazsın. Eğer insansan o zaman ben insanlığımdan utanıyorum.

defne joy foster ı savunmak

ölmüş birinin arkasından atıp tutmaya meraklı dedikodu delisi insanların yapamayacağı davranıştır. O kadar erdemli olamıyorsunuz yazık. Kimsenin kimseyi savunduğu yoktur bu bir savunma değildir sadece ölen bir insanın günahlarının neden başkalarına battığını anlamıyoruz o kadar.

kerem altan

suç sadece kendi üstüne kalmasın diye olayla ilgili gereksiz bütün ayrıntıları anlatan bir şerefsizdir.

defne joy foster

otopsi ön raporu hazırlanmıştır. kanında uyuşturucu maddeye rastlanmamış. Şimdi " altın vuruş " ile öldü diyenler bir ölüden ona saygısızlık ettiğiniz için nasıl özür dileyeceksiniz merak ediyorum.

defne joy foster

2 gündür herkesin hakkında ahlak polisliği yaptığı kişidir. ölüye bile saygı olmadığını kanıtlamışlardır bu şahıslar. nasıl yaşadığı ne yaptığı ben dahil kimseyi ilgilendirmez. kadın ölmüş yahu, madem herkes neden öldüğü konusunda bu kadar teori uydurmaya meraklı, bekleyin otopsi sonucunu merakınız giderilir. başka bir adamın evinde olması da bizi ilgilendirmez. ayrıca o şahsın ifadesinin basında çarşaf çarşaf yer alması da başka bir yanlıştır. Defne Joy çok fazla takip etmediğim biriydi çok sevdiğim de söylenemez ama ünlü bir simaydı ve en nihayetinde bir "insandı". Allah rahmet eylesin Defne Joy Foster.

beşiktaş ın türk telekom arena yı istemesi

Bana kasımpaşa stadı neyinize yetmiyor madem memnun olmuyorsunuz gidin halı sahada oynayın dedirten istektir. Kıskançlık yapmanın gereği yok.

NOT: Her önüne gelen arenada oynayamaz. Ruhsuzlara yerimiz yok.