1. 28.
    Siyasetçilerin sıkça başına gelen şey. Yenen bok Bu kılıf altında masumlaştırılmaya çalışılır.
    ... kafkaskartali16
  2. 27.
    Sık sık yaptığım, şahit olduğum eylem.
    Zamansız, yersiz, patavatsızca söylenen söz öbeği.
    1 ... le roi
  3. 26.
    Gaf diyince aklıma gelen ilk isim Melek Subaşı, sonrasında ise Bahçeli dir *
    Bknz: Sen üçmilyar yediyüzeliimilyar sen milyon sen bu işsazı ne yaptın, sana diyorum evde çocuklar aç sen bana ne diyorsun biliyorsun HAYIR. :D
    ... altarinogluziya
  4. 25.
    Piknikte, piknik yapılır.
    Kemikli ve kemiksiz olarak mangal da pişen etler, afiyetle yenir. Artan kemiklerin ne yapılacağı konusu akıllara gelir.
    -(bi arkadaş); "kürtlere atın" der, köpeklere atın diyeceği yere
    (Kürtlerin fazlaca olduğu bir ortamdı)
    Ağustos sıcağında buz tutan bir ortam yaşanır.
    1 -1 ... appan cuppan
  5. 24.
    kaş yapayım derken gözün ırzına geçmektir.
    ... zalahani
  6. 23.
    http://www.habergazete.co...ciklamasi-2013-11-20.html

Yanlışlıkla kanka bu haberi at patlar yazmış ve geçiren kişinin gözünden kaçmış olacak hiç değiştirmeden haberi yazmış.
    ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
  7. 22.
    bir açılımı da (bkz: güney anadolu fay hattı).
    1 ... luzumsuzbiliyorum
  8. 21.
    genel olarak kabul görmüş toplumsal kuralların ihlali.
    ... byjxsura
  9. 20.
    Bir hanım manken sanıyorum, "hani penis bankasından penis alan bi kadın vardı yaaaa" demiş. mail olarak geldiydi. hayatımda böyle gaf görmedim arkadaş.
    ... skallia
  10. 19.
    henüz çocuk yaşlarda idim. bir bayram günü dayımlardayız. dayı oğlum ve ben zamanın harikalarından cosmos tv de street fighter oynuyoruz. ev hınca hınç dolu. misafirler yiğenler teyzeler kuzenler v.s. son olarak yeni evlenmiş olan teyze kızım ve kocası geldiler. herkesle bayramlaşıldı falan müstakbel damat sıcakkanlılığını kanıtlamak istercesine herkesin içinde bizle sohbet etme gafletinde bulundu;
    + oyun mu oynuyorsunuz çocuklar ?
    - evet
    + sen hangisisin ?
    (ben o sırada dhalsım kuzenim ise ken ile oynuyordu)
    -ben şu kel olanım
    + .......
    (enişte bey bildiğin keldi)
    (akabinde herkesin bıyık altından gülmesi ve benim çok utanmam yeni eniştenin kızarması)
    2 ... zeki yaratik