bugün

entry'ler (29)

efes pilsen pastörsüz

taze bira. efes yapmış. deneyenler denemeyenlere kulaktan kulağa fısıldasın. çok iyi. taze kokusu da tadı da bildiğin taptaze. denedim bayıldım hayran kaldım. şuan ikinciyi içiyorum. oh be dünya varmış değil, oh be bira varmış dedim içtikten sonra resmen.

15 mayıs 2016 ülkücülerin solculara verdiği ders

kanlarımızda duş almak isteyen anadolu çomarı havladı.

allah var din yalan

deist olan bunu demez, deist olan varsa var, bana ne sikimde bile değil sizin dininiz der çıkar. allahı kabul edip dinin olmadığını söylemek deistlere bok atmaya çalışan kekolardır.

türk telekom

günümüz teknolojisinde türkiyenin en iyi 4g ağına sahip, avea türk telekom ttnet birleşiminden dolayı. türkcell'ci ibnelerin kötülemekten başka bir şeyi olmaz. 100mbps download speed yapabilen cihaza 90mbps download sunan şebeke. öyle s7 alıp türkcell iletişim merkezinde speed test yapıp artislik yapmaya benzemez kaliteli hizmet sunmak.

psikolojik sorunları olanlara tavsiyeler

psikologa gidin. her yazılanı okuyup saçma sapan şey yapmayın ruh hastaları.

turkcell tv vs tivibu

ortamlarda twitterde takılıyorum dersin kim anlayacak tv izlediğini, şaka maka telefonda tablette kota kullanmadan izlenebilmesi harika bişey.

tortuborg

ortamlarda bira içiyorum dersin nolacak kim bilecek içindeki tortuyu.

kuran okurkan yakalanan ateist

silik yemiş looser yazar, internetten bulduğu capslerle karma kasan başka bir salçaya yaramayan vasatın altında olan yazar.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

bu nasıl bir iştir ya, miğdemi bulandırdınız, hiç dikkat etmemiştim lan iki tane aldım içeyim diye videoyu görünce bir bakayım dedim ne olduğu bellisiz şeyler içinde yüzüyor. iğrendim. birazdan iade edeceğim.

harç

Üniversite önceden alınan kayıt parası adında paraydı, son yıllarda Akparti yönetiminde harçlar kalmıştır, üniversitelerde harç artık alınmamktadır. Öğrencilerin cepleri rahatlamıştır :B

devlet bahçeli

+Sayın Bahçeli devletin başına sizce geçebilecek misiniz ?
-hayır
+ Iıı nasıl yani, devleti yönetebileceğinize inan mıyor musunuz ?
-hayır
+Nasıl olur, dediklerinize göre iyi bir lider değilsiniz
-hayır ...
:D :D bakalım bahçeli ne zaman hayırlar bir dur! diyecek :D

adet

Bizim adetlerimizde eve girerken ayakkabı çıkarılır, dışarının tozunu toprağını evimize sokmamak vardır, gelin görün chp bu adetlerimizi hiçe sayıp adeta batı rüyasıyla yaşlı bir teyzemin evine ayakabılarını çıkarmayıp girmiştir. Acaba daha ne gibi adetlerimizi hiçe sayacak ?

gaf

Gaf diyince aklıma gelen ilk isim Melek Subaşı, sonrasında ise Bahçeli dir :D
Bknz: Sen üçmilyar yediyüzeliimilyar sen milyon sen bu işsazı ne yaptın, sana diyorum evde çocuklar aç sen bana ne diyorsun biliyorsun HAYIR. :D

vaat

Her partinin kendine göre seçim vaatleri vardır, Akparti hedef 2023 diyor ülkeyi ilk 10 ekonomi arasına sokacam diyor, kimseden sadaka istemiyeceğiz diyor
diğer partilerde ise Chp nin elle tutulur bir vaadi yok hepsi olacak olacak diyor seçim geçiyor unutluyor
Mhp ise herşeye hayır diyerek kendini kapatmış bir parti sorsak vaatiniz var mı diye yine hayır cevabını alacağız.
Hdp nin ise büyük ihtimalle şunlardır; ülkeyi böleceğiz, doğuyu kürdistan yapacağız, her oy başına asker öldüreceğiz diye gidiyordur...

chp

Chp arkadaşlara soruyorum, Kılıçdaroğlu seçim vaatleri olsun, belediye başkanlıklarında olsun, hangi vaadini doğru düzgün yerine getirebildi , hangi vaadi akla sığar bişey idi ? Vaadedeceksen doğru düzgün edeceksin, çıkacaksın ben şunu şunu yaptım, beni seçerseniz bunlarıda yapacam ama laf devletin yaptığı projelere gelince çok güzel terslemesini biliyor, gereksiz demesini biliyor...

halkların demokratik partisi

Ağustos ayında hdp eş genel başkanı figen yüksekdağ mitinginde sırtlarını pyd, ypg gibi pkk terör örgütünün yan kollarına yasladıklarını söyledi, sonra ki mitinginde ise biz de terörün bitmesini, silahların susmasını istiyoruz dedi. Terörü bitirmek için ikiyüzlü olmaman lazım. Çıkacaksın Akparti gibi inlerine gireceğiz diyeceksin. Vuracaksın, toplayacaksın. Sonra ben terörü bitirmek için uğraşıyorum diyeceksin.

bazı parti yandaşları hdp ye ılımlı yaklaşıyor, sevgi gösterileri yapıyor. Sebebini çözemedim ama şöyle tahmin ediıyorum; hdp insan kaçırınca onların hoşuna gidiyor, asker öldürünce seviniyor, milleti tehdit edince ceplerine para giriyor. Başka açıklaması olamaz. Elleri kanlı bir partiye başka ne için ılımlı yaklaşır insan ?

Hala hdp ye oy veren kişiler görüyorum ve bunu övüne övüne söylüyorlar, daha göremediniz mi hdp, pkk nın sempatizanlığını yapıyor onlara açık açık destek veriyor. Kaçıralan insanların içinde kürtlerde var. Eğer gerçekten hdp kürtleri savunsaydı- saysaydı niçin kürtleri kaçırıp infaz ediyor ?

yerli savunma sanayi

kara araçları :
cobra
ejder 6x6 taktik tekerleklı zırhlı araç
leopard tank modernizasyonu
pars 8x8 lastik tekerlekli zırhlı araç
tekerlekli taktik araçlar
zırhlı muharebe aracı

deniz araçları :

milli savaş gemisi (korvet)
sahil güvenlik arama kurtarma gemisi
sahil güvenlik botu
yeni tip karakol botu

hava araçları :

aviyonik modernizasyonu
başlangıç ve temel eğitim uçağı
male iha
mini iha
turna hedef uçağı

savunma elektroniği :

barış kartalı projesi
bilgi sistemleri
elektro optik
elektronik harp test ve eğitim sahası (ehtes)
elektronikharp
f-16 elektronik harp sistemleri
gemi entegre savaş idare sistemi (genesis)
haberleşme
hareketli tam uçuş simülatörü
hava kuvvetleri bilgi sistemi (hvbs)
helsim
kripto
meltem projesi
müşterek elektronik harp eğitim simülasyonu

roket, füze mühimmat :

çok namlulu roketatar
hava savunma sistemi
kasırga topçu roket sistemi
kundağı motorlu obüs
silah ve mühimmat grubu

15 yıl önce bunların hiç biri yoktu neredeyse. gerçekten yerli savunma sanayisinde büyük gelişim gösteriyoruz yadırgamamak lazım bu tür olayları. ileride daha büyük tecrübeler edip geliştireceğiz sanayimizi. bu bizim olduğu kadar ak partininde bir başarısıdır. bütün bu gelişmeler onların destekleriyle oldu

hdp li belediyelerin pkk ya yardım etmesi

medyanın yarısının sessiz kaldığı hadisedir. hdp hala gözlerinde şirinler gözükmektedir ve sadece belediyelerin değil milletvekillerininde silah yardımı yaptığına şahit olduk ve hala bunları barış elçisi olarak görebiliyoruz