bugün

d smart'ın 7. kanaldan yayın yapan, 3 büyüklerin hazırlık maçlarını, uefa kupası maçlarını ve şampiyonlar ligi ön eleme maçlarını yayınlayan kanal.
cine 5, star digital, digiturkten sonra orta ve dar gelirli futbolseverin yeni belası.
reklamlarında ilker yasin'i kullanarak pekte 'smart' olmadıklarını gösteren kanal.
kendini smarta smarta bir hal olan d-smart'ın son kazığıdır. devamının gelmemesini umutla bekliyoruz.
insanı zorla diğer spor dallarına yönlendiren kanal, avrupa maçlarınıda beleşe izleyemeyeceksem; lanet olsun böyle medyaya, lanet olsun... allah belanızı versin bee!!!
5 dakika geriden de olsa maçları internetten seyretmeye, vatandaşı illegaliteye teşvik eden kanal. parası olmayan, üye olmayan maç da seyretmesin mantığıyla kurulmuş kanemici şeysidir. ulan bu komunistler haklı arkadaş. herkes eşit olmalı devrim şart be.
d-smart 40. kanaldan yayın yapan sadece futbol sloganıyla yola çıkmış kanaldır.

foot school isimli program ve bolca lig özetleri yayınlamaktadır.

ayrıca 4 büyüklerin hazırlık ve uefa kupası maçları bu kanladadır. en azından içerde oynadıkları maçlar. dışarıda oynan maçlarda diğer şifresiz kanallarımız yayın hakkını alabiliyor.
futbol zevkimizin içine eden kanal. bu kadar da kapital olmayıverin canım ya.
(bkz: yattığım yerden yetkililere sesleniyorum)
ilker yasin'in 23 temmuz 2009 galatasaray tobol kostanay maçını anlatacağı kanalmış. tanrı bizi onun gazabından korusun.
15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçını yayınlayacak kanal. arkadaş şifresiz izlediğimiz tek kalitli futbol organizasyonu olan, şampiyonlar ligini de kapattınız ya, d-smart'a para vereni siksinler !!!!!! pazarlama yok burada, direkt zorlama var. kalsın arkadaş d-smart, digiturk bağlatırım süperligi + en önemli lig olan premier ligi, portekiz ligi, rusya ligi ntv spor'dan ispanya ligi ve almanya ligini izlerim gene d-smart'a geçmem. şampiyonlar ligini ya netten ya da kahveden izlerim. cem uzan da bir dönem benzerini yaptı, şampiyonlar ligini şifreledi teleon'da. hiç satamadı tekrar şifresize döndü. inşallah bunlara da benzeri olur.

edit değil düzenleme: star verecekmiş türk takımlarını fakat yabancı takımları gene bunlar.
bank asya 1. lig maç özetlerini anlatan spikerin -yor ekini -yör olarak söylediği kanal. *
güya ingiltere championship maçlarını veren kanal.

yayın akışına televizyondan ulaşmak zaten mümkün değil de, internet sitelerinde bile "program bilgisi eklenmemiş" yazıyor. ne yayınlayacaklarını da bilmiyorlar sanırım, maç özeti dayayıp duruyorlar. ha ben diyeceğime geleyim,

bu akşamki cardiff-swansea maçını yayınlamayacaksanız, kusura bakmayın da siktirin gidin. hadi ben para verip izliyorum bu kanalı, para vermeyen adam küfreder böyle yayıncılığa.

ha maçın yayınlanıp yayınlanmayacağını da bilmiyorum. yayınlıyorlarsa alınlarından öperim, yayınlamıyorlarsa entrym geçerliliğini korur efenim.
şampiyonlar ligi maçlarındaki golleri dönüşümlü yayın yaparak anında ekrana getirmesiyle takdirleri kazanmış kanaldır.
d smart'ta yayınına son verilen 43.no'lu kanal.