bugün

süper kokan avon un erkek parfümü. şişe tasarımı da çok değişiktir.
bir coldplay şarkısı serbest çağrışımı için,

(bkz: high speed)
turunçgil aromalı, kokusu "qlinique - happy man" parfümünü andıran, fiyat/performansı başarılı koku.
"günlük kullanım için çok uygun fiyatlı ve çok kaliteli parfüm arıyorsanız buldunuz" diyeceğim avon ürünü.

kalıcılığı, kullandığım diğer parfüm olan joop ile aynıdır. biri 200 diğeri 35 lira.
gün itibariyle EDP, Roll-on ve Deodorant ından oluşan paketini, çok sevdiğim bir arkadaşın pek sevmediğim bir arkadaşına teslim edip henüz ücretini tahsil edemediğim, yeryüzündeki tüm erkekler böyle kokmalı dedirten, oldukça kalıcı, tüm bayan burunlarını peşinden sürükleyen avonun muhteşem buluşu. fiyatı da oldukça uygundur, zira her ay ya indirime ya bir kampanyaya dahildir. bol keseden tavsiye edilir.
Bana bir çok şey hatırlatan parfüm.* Harika bir erkek parfümü.
eski sevgiliden kalan bir alışkanlık. ama öyle bir alışkanlık ki çekiyor yahu bildiğin mıknatıs gibi *
dünyanın en salak parfümü.

abim kullanıyor, öldüresim geliyor herifi. bim'in 1tl'lik asterix'in iksir şişesindeki parfümleri bile bundan daha hoş kokar.

avon'cu hatunlar erkeklere kıvırarak bu parfümleri kiteler. bundan dolayı da erkekler parfümün güzel koktuğunu zannederler...
isterse dünyanın en kötü kokusu seçilsin ama bir türlü vazgeçemeyeceğim ve unutamayacağım parfümdür.
(bkz: bir hatunu etki altına almanın yolları)
Babalar Gününde babama armağan edip, sonra da bütün şişesini benim kullandığım, babamdan da 'git kendine doğru dürüst bayan parfümü alsana, ne benimkini kullanıyon!' laflarını yediğim parfümdür.
Sevgilimin kokusu idi bir zamanlar. Hatta bir sise de ben hediye etmiştim ona. Her kokunun her tene yakismadigina inanan biri olarak herkesin kullanmamasını öneriyorum. Zira bazi kimselerde igrenc olabiliyor.
kullandığımdır.
10 NUMARA PARFÜMDÜR.
artık amele kokusuna dönmüş olan markadır.
2008-2009 yilinda populer olan parfum.
Çürük portakal kokusudur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar