bugün

sabaha cikmaz diyorum
silik adayı.
nickten dolayı müebbet yemesi muhtemel yazardır. hiç öyle forum chat yazmaya gerek yok. hani derler ya "bu tip ile karakolun önünden geçsem ifadeye alıyorlar" diye. o hesap moderatörlerin odasının önünden geçmemek lazım.
Hala intihar etmemiş yazar. Halbuki bize sözü vardı. Ayıp ama ya.
Yeni yeni nicklerle sürekli sözlükte endam etmesine rağmen nicklerini değiştirmeyenlere "yıllardır buradasın burada öleceksin" diye kehanette bulunan yazar. E sen nesin peki? Madem benim yıllardır burada olduğumu biliyorsun sen de yıllardır buradasın.

Konuşmuş olmak için konuşan yazar.
görsel
geçen gün öylesine bir nickaltı girmiş, üşenmeden ben de nickaltına cevap vermişim; o ise hiç üşenmemiş gelmiş dedikoducu mahalle karıları gibi doğaüstü bir olayı anlatıyormuş gibi bunu nickaltımda anlatmış.

işsizlik nelere kadir allahım.
Şutlanıp şutlanıp geri geldim diyorsun. işsiz bir troll olunca tutunamıyorsun anlaşılan.

Madem ben duyar kasıyorum, sen de yerli yersiz nickaltıma gelip laf atmaya çalışarak prim kasma kapiş? Bu abaza nickiyle aradığın ilgiyi bulamıyorsun o zaman da ter ter tepiniyorsun anlaşılan.
tabi öyledir.

(bkz: sikişirken hamile kalmak/#39444102)
abaza yazardır. çünkü dünyada bedava olan bir şey yoktur. bu da bedava aradığı için eli sikinde gezmektedir.
teknik olarak mavi gozlu hatun nickli kullanicidan farkli olmayan yazardir. Kendisini samimi buluyorum.
görsel
(bkz: #39839195) Abazan nickiyle, saçma entryleriyle ilgi alaka göremedikçe aktrollüğe saran tosbağ. Aklınca eğlenecek.
Beleşamsikici.
hayallerde yaşıyor bazı ibneler swh.