1. 1.
  vince carter'in tam anlamıyla üzerinden geçtikten sonra yaptığı smaçta, üzerinden geçilen belirtisiz nesne. 2.17 boyundaki yığın. ilgili linkte görülebilir.

  https://video.uludagsozluk.com/v/frederic-weis-5259/

  3 ... forzali
 2. 2.
  dün izlediğim Almanya-Fransa maçında, 2000 yılında draft edilmiş olmasına rağmen hala NBA'de oynayamamış olmasının nedeninin, malum smaç olduğunu söylediler. gerçekten üzülüyor insan, oysa ki ne kazma pivotlar var, sırf 2.10 üzerinde boya ve beyaz renkli bir tene sahip olduğu için senelerdir boş yere oraları işgal eden.
  not: Frederic Weis'ın boyu 2.17'dir.
  1 ... yakupss
 3. 3.
  şimdilerde CB Bilbao Berri* takımında oynayan pivot. halbuki carter olmasa yao ming'in yerinde o olabilirdi.
  1 -1 ... sopartacus
 4. 4.
  1999 nba draftında birinci tur, 15. sıradan new york knicks tarafından seçilmiştir. doğma büyüme queens'li ron artest dururken knicks'in bu elemanı seçmesi taraftarları zaten öfkelendirmiştir. bir de üzerine...

  ertesi yıl 2000 sydney olimpiyatları'nda vince carter kendisinin üzerinden uçup, öyle bir smaç yapmıştır ki* nba kariyeri başlamadan bitmiştir. zaten dallama fransızlar bu smaca le dunk de la mort* demişlerdir ve kendileriyle belki de ilk kez hemfikirim.

  neyse efendim, avrupa'da falan yıllarca oynamıştır bu eleman. 2008'de new york knick ile houston rockets arasında gerçekleşen takasla draft haklarına karşılık patrick ewing jr'ı takıma katmıştır knicks.

  2011'de kariyerini noktalamıştır.
  ... sadaeke