bugün

entry'ler (147)

sevgiliyle yenmemesi gerekenler

çük afedersin.

iki gay sevgiliden söz etmiyorsak tabi.

cinsel ilişki teklifini reddeden erkek

dini vecibelerini yerine getiren erkektir.

elit sözlük

eski havasını kaybetmiş sözlüktür. eski yoğunluğu olmasa da daha çok kişi ile sahalardadır. nerde o 15 kişi ile 1500 entry gördüğümüz günler. e tabi her güzel şey gibi o günler de el sallayarak gitti... *

ortakfikir com

fikir olarak oldukça güzel olan ama pek bir ilgi görmeyen forum sitesi. moderatörleri bile bırakmış kendini o derece yani.
http://www.ortakfikir.com

lost

kaliteli dizi.
izlemeye başlamayı düşünenlere ya da hala devam edenlere bu başlıkta veya başka bir lost başlığında, başka bir sözlükte ilgili bir başlıkta, lostla ilgili her hangi bir forum, site, blog vs. sitesinde gördüğünüz hiç bir şeyi okumayın. keyfinizi berbat edersiniz. ben yaptım bir kaç şey, pişmanlık duydum. ki o kadar önemli şeyler değildi allahtan.
yani kısaca lost yazısı gördüğünüz yerde kafanızı çevirin. hatta bunu bile okumayın.

donercilerin yanaklarinin al al olmasi

-hanimiş benim mahmut ustam
-ne diyon lan!
-al almış da yanakları, hanimiş de hanimiş
-lan de get!
-bak sinirlenirmiş de, ay ay ay
-refik döner bıçağını getir lan
-ay şaka da yaparmış, mış mış da mış mış.
-...
-aa aahh aaa laaan...

aşk

uğrunda sevdan hariç her şeyden dönmektir.

aşk

yokken bile sevdiğini görmektir.

siyasete girmesi istenen kisiler

(bkz: babam)*

dostlarimizin dostlari

dost gibi dost olmasa da, arkadaş gibi olabilecek canlılardır.

22 temmuz seçimleri sonrası yazılan msn iletileri

bizzat ben kendimin iletisi : Vay anasını be... Ülkemi ve geleceğini düşünen ne çok genç varmış... Gözlerim yaşardı... Msnden siyaset tepkisi... Entresan!

fethullah kazandi

(bkz: hayal gücünün bu kadarı)

azer

(bkz: azer bülbül)

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

sıfır çoraplarda bulunan kartonumsu şey.

gitaristanbul

yoğurdu sarımsaklayıp da yiyen yazar. sarımsaksız çıkmam abi diyor. ayrıca güzel de yazı yazar. edebiyatçıdır yani. boş konuşur.

coca cola icme nedeni olarak fareyi goren insan

(bkz: kedidir kedi)

coca cola içmeme nedeni olarak fareyi gören insan

(bkz: coca cola icme nedeni olarak fareyi goren insan)

en çok içerim diyenden üç kat fazla içerim

(bkz: en çok yanarım diyenden üç kat fazla yanarım)*

gözlüklü şirin

uludağ sözlük moderatörleri tarafından hayal ürünü olduğu anlaşılamayan şirindir. sırf eğlence olsun diye ettiğim bir iki küfür bana geri gönderilmiştir. düzeltme yaptıktan sonra geriye kalan bir küçük hakaret* tekrar geri gönderildiğinden dolayı da moderatörlerimizin birer şirinler-sever olduğunu düşünmüş bulunmaktayım.
hepimiz iyi birer yazar olalım belki ilerde zall'ı görürüz değil mi sevgili yazarlar?

osym gov tr

başardım ulan! diyerek hareket çektiğim sitedir. bütün engellemelerine rağmen istediğim bilgiyi aldım.