bugün

gidiyorum deyip gitmeyen karı. ulan bi sözünde dur git. bide şu dobloyu değiştir. eniştemde bi konnek var onu alalım sana.
Allah var Güzel kız. Yiğidi öldür ama hakkını yeme yani. Maşallah suphanallah.
Gel kız bir nazar ayeti okuyayim sana.
ilk defa görenler beğensin fotoğraflarını lütfen.
Aradığını Bulsa da rahatlasa.
Sözlüğün en tatliş yazarı.
son derece çirkin bir hanımefendi olduğunu müşahade ettiğim yazar.*
yalayan çıksın bi zahmet. yer açılsın.
Frapp burada sana yağ çeken kızlar, seni kötülediğim entryleri açık oyluyor. Bil istedim.swh.
Yaptığı ironi ve betimlemeler ile beni güldüren nadir, bir o kadar da sempatik yazar. Çok tatlış bi arkadaş. bir gün bici bici yemek ümidi ile..
küçük bir 'harley quinn' adayı. onda ki çılgınlığı seziyorum ama onda ki güzellik var mı? orası göreceli asddf.
Bir yazar.
nedense kadın olduğuna inanmıyorum. sanki zorlama bir kadın karakteri çiziyor. yanılıyor olabilirim ama ben de uyandırdığı his bu. çünkü bi kadının bu dili kullanması zor. öyleyse fena, değilse daha fena.
kokoyu fazla kaçırmış olabilir. bir yazar.
süper şeklilde kadın taklidi yapıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=5qIzyGbzS5A
Resim ve ses kaydi attı diye psikolojik sorunları var veya hasta demek haksizlik olur aslında.

Bence bu kız aciip boşlukta. Reddedilmiş, terkedilmiş falan olabilir. Oltasına kaliteli yem takan yakalar beyler.
bence erkek olan yazar. gel kanka olalım.
Bir yazar.
Yine gündeme oturacak bi foto paylaştığını sandığım ama paylasmadigini görünce beni hayal kırıklığına uğratan yazar.
kendisine laf sokulduğunda "hayır sensin o" veya "ne söylersen iki katı" seviyesinde karşılık verecek kadar kalemi kuvvetli bir yazardır.

kendi içerisinde büyük fırtınalar kopmaktadır. yaşadığı kişilik bozukluğunu memleketinin havasına ve suyuna verdiğimden hoşgörmeye çalıştığımız bayanımsı.
Kendisini çok severim, sevişiriz.
Bu hanimkizimiz deli. Çok belli ya.
Elektro gitar öğrenen yazar.

Uğruna şiyirler yazılmış yazar.
Hayal yada gerçek kendi motivasyonunu kendisi yaratıyor valla bravo.

Arada fırsat bulunca bu kafayı nasıl yaptığını açıklamasını istediğim yazar.
(bkz: inanma seni sikecek)
Bilgili, kültürlü ve zeki bir yazar. Sözlüğün zillisidir.

Şaka şaka, Kezbanın vücut bulmuş halidir. Ama yinede zekası için takip edilir. Tipi siktiret.
bu ara sesi çıkmıyor

noldu ya la buna.