https://x.com/TRobinsonNe...dZKuILvGQiUNJbMA&s=19

Ana avrat küfrettiren bir başka ortadoğulu yaratık hareketi. Bunlar eğitilmez, entegre edilmez.
pislik herif.
avrupayı bu göçmenler bitirecek. iyi insanlara vize vermezler, sırf böyle yaratıklara hoşgörü gösterirler. fransız olsam kesinlikle marine le pen'i desteklerdim. kadın her geçen gün haklı çıkıyor arkadaş.
bizim memleketin kızına ne hakla işersin lan hadsiz?!
(bkz: nick entry uyumu)
göçmen olduğunu, ortadoğulu olduğunu nasıl bildiniz?
yarağından milliyet tanıma seviyesi de çok üstat bir seviye. helal olsun.
Ortadoğu gibi elit bir kitleye yakışmamış...
Yuh amk hayvanı!
Kızın tepkisi falan çok doğal ama bu düzmece olabilir mi acaba?
Yoksa Nasıl bir insan bu kadar rahat olabilir ihtimal vermek istemiyorum.
gel de sınır dışı etme şimdi.
Sıçsaymış. Bu fuğansuzlardan tiksiniyorum. Ha göçmenlere bayılmıyorum tabi ama bu kahpe fuğansuzlar bu ülkelerin içinden geçerek göçe kendi neden oldu.
Ğuhahahahapp hayatında Edirne ötesini görmeyen sikkolar ,
Bön lö pönö döstöklöyorom diyorlar.

Bunların dedeleri de zamanında Türk ordusuna karşı Fransızları destekliyorlardı işte.
Ben bu olaya bu ülke sınırları içinde tanık olsam adam öldürürüm lan!
olması gerekeni yapan mülteci kardeşimizdir.
din dil ırk kültür medeniyet düzleminden ayrı olarak insan olma erdemi-sorumluluğu açısından...

insanlığın sonunu virüsler getirecek derken bu virüsler kast edilmiş olmalı.
asalak parazit gibi başka insanların ürettiğinden beslenen insan çöpleri bunlar.
bulundukları toplumu terörize etmek, kendi vahşiliğini topluma enjekte etmekten başka bir işe yaramayan bunları dışlayanlar ırkçı oluyorsa...
evet, ırkçıyım.

https://x.com/YaarDabesta...tatus/1794899125038985428
belli başlı ırklara karşı hep önyargı,ırkçılık var. lakin bunlar sebepsiz değil.

-zenciler,araplar,ortadoğulular ve maalesef türkler.

-hırsızlık,gasp,çeteleşme,uyuşturucu zenciler.

-tecavüz,hayvan gibi yaşamak,dinden kaçıp refah düzeyi yüksek ülkeye gelip,orada şeriat isteyen kim ortadoğulular.

-gittikleri yerin düzenine göre yaşamak,o ülkenin kültürüne adapte olması gerekirken kendi düzenlerini kuran,kaba davranan,kötü yaşayan kim türkler.

örnekler çoğaltılabilir.biraz dönüpte '' neden bizi sevmiyorlar,bizim yanlışımız nedir '' diye öz eleştiri yapmak lazım.
kardeşimiz diye sahip çıkılanlardan biri .