bugün

her şeyde olduğu gibi yabancı eli değdiğini göstermiş televizyon kanalı.gayet kaliteli programlar yayınıyor.

illa bir şeyimiz kaliteli olsun diye yabancı eli değmek zorunda mı?

edit : kaliteli maliteli değil a.q. zira bkz: (bkz: bez bebek)
bugün babam ve oğlum'u yayınlayıp ratingleri kıracak olan, şu anda ise "önüm arkam sağım solum sobeeeee" gibi gerzek ötesi bir program yayyınlayarak kalitesini ortaya koyan, magazin programlarına ağırlık verip maalesef berbat olan televizyon anlayışına daha bir beter rezillik katacağı anlaşılan kanal.

oysaki ben bunu amerikadaki dizileri eşzamanlı yayınlayacak, yepyeni filmleri getirecek, paraya kıyıp kaliteli eğlence ve sohbet programları hazırlayacak bir kanal olacak zannediyordum ve her zamanki gibi yanıldım.
hangi şirket grubuna ait olduğunu bir türlü anlayamadığım kanal..
yahu bugün hangi kanalı açtıysam hepsinde "babam ve oğlum bu akşam fox tv'de" reklamı vardı..
hepsine para mı veriyorlar yayınlasınlar diye anlayamadım..
onca tanıtımla insanları 'babam ve oğlum' uğruna ekranları başına toplamayı başarmış ve sonrasında reklamı abartarak gözümden düşmüş kanal. dizi filmlerde final sahnesinden önce reklam verilir tamam bu bir standart haline geldi ancak sinema filmine dizi mantığıyla yaklaşmaları, üstüne üstlük jeneriği 30 saniye geçmeden kesmeleri ayıp. ilerde umarım çok param olurda hayrına bir kanal açarım sırf sinemaya gidecek durumu olmayanlar adam gibi film izleyebilsin diye. *
filmi * almak icin odedikleri parayı cıkarmak amacıyla zırt pırt reklam girmeleri beklenen bi durumdu. fos tv olmalarını beklegigim gibi.
truva'yı da yayınlama başarısı göstermiş kanal. e hadi bakalım.
bir hafta önce babam ve oğlum u yayınlayarak helal olsun dedirten tv.
türkiye'de adını gerçekten duyurmak istiyorsa basacak parayı federasyona alacak lig maçlarının yayın hakkını. en geniş kitlelere ancak bu şekilde ulaşabilir. kendim için bir şey istiyorsam namerdim. ühühü..
abd milliyetçisi, gereksiz bir kanaldır.
''hayata foxlanın'' $eklinde reklam sloganı vardır.
an itibariyle nazlı ılıcak'ın konuk olduğu bir program var. adını bilmiyorum ama içeriği ilginç, reha bey nazlı ılıcak ile ilginç bir tartışmaya girdi, hanımefendi (!) ne söylese eleştiriyor yahu, izleyip göreceğiz.
(bkz: bizi izlemeye devam edin)
ünlü bir amerikan talk showunda bush resminin ağzı oynattırılarak programa konuk ettiriliyor şakadan. sunucu ıraktaki bazı önemli yerlerin kontrolünün an itibariyle kaybedildiğini söylüyor.bush hemen 'fox news hala bizim mi' diyor, telaşlı. işte böyle bir kanaldır bu kanal heey hey.
neo-lümpen programlar? dayatan 'c tipi' kanal*.
Dobra dobra'nın yeni yayın döneminde Şenay Düdek ve Cenk Eren'le program yapacağı kanal.
bu yayın politikası devam ettigi surece tgrt den bir adım ileri gidemeyecek kanaldır.. o kadar rezalet bir imaj yaratmıs ki ben de digiturk te 25. kanaldan direk 27 ye atlıyorum.. belki bizde de vardır bir sorun fakat izleyecek hicbirsey bulamıyorum koskoca fox ta. var diyenler beri gelsin..
kendini magazine adamış kanal. öyleki didem uzel i takip ettikleri için polis çağıran didem uzel e yakışıyormu sana diyen muhabirleri boldur.
gazeteci yazar bekir hazar'ı * da bünyesinde bulunduran kanal.
magazin mahkemesi denen geri zekali absürd programin yayinlandigi kanal.babannem cıkıp aksama kadar dantel orse daha bi faydali olurdu muhtemelen suc onlarda degil ama o gibi programlari izleyende izletende rtük anca birisinin donu inerse yasaklar bizim ülkede zaten.
amerikalılar'ın flash tv'ye rakip olarak açtıkları kanal. her tarafından bayağılık akıyor.
2007-2008 sezonu premier lig yayın haklarını satın almıs kanaldır.
ne zaman açsanız ilker inanoğlunun oyna-yama-dığı sihirli, cadılı diziyi görebileceğiniz kanal. Harbiden tilkiymiş herifler isminin hakkını veriyorlar valla.
ana haber bülteni diye televole yayınlayan kanal.*
gelecek sezon premier lig maçlarını yayınlayacak olan kanal
2.körfez savaşında cnn internationaldan daha fazla gündeme gelmiş amerikan kanalıdır.
bir hafta "geçen yaz ne yaptığını biliyorum" *, ertesi hafta "geçen yaz ne yaptığını hala biliyorum" * filmlerini dönünüşümlü yayınlayan kanal.