bugün

Konuşma cesareti olmayan asosyal yavşak erkeklerin kız tavlama aracıdır. Bu uygulamadan düşürülen kızlar da beterdir. Kendilerinin bu kadar kolay tavlanması üzerine düşünmeyen , akıl yormayan , sadece olaya odaklanmış ucuz kızlardır. Sonuç olarak ilişkiler basitleşmiş çocuğuna baba- ana değil de ezikliğine ortak olacak kızlar veya erkekler aranan platformdur. Gayet gereksizdir.

Edit : babasıyla bile iletişim kuramayan eziklere binlerce ' sözde arkadaş ' kazandıran platform da diyebiliriz.
sokak sokak check-in yapan eski lise arkadasini sildirten programdir. sabahtan beri 17 check-in yapti. hepsini gectim kavsakta check-in de neyin nesi ?
aşırı sık check-in yapanlar ın bir yan uygulama kullanıp kullanmadığını merak ettiren uygulamadır. yok gerçekten kasıyolarsa bunun için helal olsun valla ne diyeyim.
insani varlıkların anlamdıramadığımız , '' beni gözetleyin please'' vari ucubemsi hareketler bütünü.
insanların neden her dakika varlıklarını ortalıkta belli etmek istediklerini anlamadığım, anlamlandıramağım site. tek artısı, sanırım bazı mekanlarda foursquare' den check-in yapınca, bedava shot tarzı promosyonlar yapıyorlar, ama yok ben yine de almayayım saolun.
Boş beleş programdır.
yaklaşık 2 sene kadar önce bu kadar popüler değilken mekanlar hakkında bilgi almak için kullandığım uygulamaydı. şimdiyse nereye gitmemem gerektiğini görmek için bakıyorum.
sayesinde rezil olduğum. arkadaşlık gönderme isteğini yanlışlıkla yapsanız bile geri almayan, alınamayan bir site. gece gece bunu öğrendim, evet.
Arkadaşımın her gün okulda check-in yaptığı saçma uygulama. Gösteriş meraklısı olmaya alışmısız nedense.
an itibariyle

Mersin Üniveristesi Tıp Fakültesinde

Yerel işletme

Umutlu bekleyiş sona erdi, dayımı kaybettik..

yazısını görüp insanların kullanmakta bokunu çıkardığını düşündüğüm program...
istisnasız herkesin giydirdiği uygulama. yok gösteriş meraklıları, yok narsistler yok bilmem ne. ne zararı var bu uygulamanın anlamış değilim sözlük. bilmediğin bir yere gidince bakıyosun nerde yemek yerim nerde otururum gayet güzel tavsiyeler yazılmış. tavsiyelere göre hareket ediyosun ve orayı hiç bilmesende orayı bilenlerden daha iyi tercihler yapmış oluyosun. üstelik puan sistemiyle insanı gezmeye, eğlenmeyede teşvik ediyor. tek şerhim bir mekanın bir tane check edilecek yeri olsa her şey daha güzel olur.

görgüsüzlüğün daniskasıymış, sanal çukurmuş siktirin gidin bir şeyi beğenmeyince kendinizi über zeki falan sanmaya devam edin..
Mustafa'yı tek takip edebildiğim yer.
hayatımda gördüğüm en saçma ve aptalca sosyal paylaşîm sitesi. mesela bir cafe onu tavsiye eden var, beğenmeyen var, beğenen var, berbat diyen var. ben o mekanın alttaki yorumlarına bakarak gidip veya gitmeyecek değilim, ayrıca başkalarının öznel görüşleri beni ilgilendirmez. bunlar göreceli kavramlardır. başkasının beğendiği mekanı ben beğenmem, benim beğendiğim mekanı da başkası beğenmeyebilir.
milletin yine geziyorum bak, havam olsun, bugün de kankilerla burdayım vs. amaçlarla kullandığı kapitalist düzenin, şekilci, içi boş insanının uygulaması.
gideceğin yere git gez de ne gerek var cümle aleme duyurmaya. hele bir de sırf bir mekanda check in yapmak için o mekana giden, yolda yürürken bile check in yapan tipleri görünce harbiden ne kadar gerksiz insanların kullandığı bir kez daha ortaya çıkan uygulama.

o değil de kim ulan bu mustafa?
az önce kapıya gelip annesinin yaptığı böreği getiren komşu kızının 20 dakika sonra 'xxx bardayım' check-in yapması sonucu beni derin düşüncelere gark etmiş sosyal şey.
yıllar önce çıkan, katılmamak adına çok direndiğim sosyal platformdur. aslında diğerlerine göre yararı var. örneğin güzel yerler önermesi, bu sayede indirim alınması, haberdar olunması gibi yararları mevcuttur.
boku çıkarılmadığı sürece zeki bir insanın elinde faydası görülecek olan uygulamadır.

yalnız şöyle bir durum var, bu foursquare'in telefonda kullanılan uygulaması sitelerinden daha kullanışlı.
bir bitmediniz demek istediğim uygulamadır. ama bu uygulama sayesinde başlamış bir sürü ilişkiye şahit oldum. birbirlerinin bulunduğu mekanları takip edip şans eseri karşılaşmış gibi yapıyorlarmış. güzel taktik şeytanın aklına gelmez!
meslek yüksekokulunda check in yapan dızoların kullandığı uygulama. onun dışında iyi gibi. gideceğin yerle ilgili tavsiye okumak en fazla ne kadar kötü olabilir.
Her sey gibi bu uygulama da guzel hayallerle cikarildi. Fakat herkesin evini malikane diye kaydetmesiyle esi benzeri gorulmemis bi faciaya yol acti.
Hatun milleti zıçarken checkin yapsa tonla adam beğenir yemin ederim.

Bi de hastanede checkin yapan gerizekalar var ki Allah akil fikir versin.
"ucundan azıcık dediler kökten kestiler" diye açıklaması bulunan check in lerin bulunduğu yer. Ne yapıyorsunuz olm siz?
check in çılgınlığıdır. facebooku bile yıllar sonra keşfetmiş biri olarak, bu saçmalığı da keşfetmeme daha var. o değil nasıl kullanıldığını bile bilmiyorum. facebooku bir ay kullanıp kapattım buna hiç bulaşmasam daha iyi.
bu uygulamayı karı kız mantığıyla kullanan gerizekalılar var. geçen kadıköyde bir kafede oturuyoruz. yan masada 2 eleman oturuyor sohbet ediyor. sonra ben sıkıldım etrafa bakınıyorken bu adamlardan birinin foursquare açtıgını gördüm. bildiginiz gibi check-in sonrası o mekanda olanları görebiliyor. o adamda mekanda olan kızlara bakıyor oradan ekliyor.amını siktimin herifinin uygulamayı kullanma amacı bu. ulan sana ne battı derseniz, diyeceğim bir şey yok. ama böyle karşı cinsle tanışmak için her hayvani yolu kullanan adamlara kıl oluyorum.

ayrıca bu uygulama blackberry' de nedense sıkıntı yaratıyor. bir türlü çözemediler.
Kullanim amaci saplari rahatsiz eden uygulama.