bugün

her paylaşıma teşekkür ederim şeklinde mesaj atarak post yapanların çoğunlukta olduğu sitedir.
Eskisi gibi keyifli bir ortam değil. Türkiye'nin en iyi forum sitesi hiç değil.
2007-2008 yıllarında çok güzel vakit geçirilen bir forumdu. artık o eski tadı kalmadı...
bir donanım haber değildir.
bir zamanlar forum deryası.

şimdi bile google'ye sorulan saçma soruların dahi cevabı olarak yönelttiği site.

kadınlar için kadınlar kulubü ne ise insanlık için forumtr'de odur.
en başta forum olması nedeniyle ısınamadığım site. bir diğer neden de üyelerin götü kalkık tavrı. anladık mına koyim hepiniz birer sokratessiniz da kendinizi gizlemeye çalışıyorsunuz.
Forumtr şu anda en çok takıldım forum sitesi bağımlılık yaptı .
maxicep'ten sonra en samimi forum sitesiydi ama yaygınlaştıkça ergen kullanıcılar bir hayli arttı. moderatörlerin bile yarısı ergen tayfadan.
çocuk sayısı ergenlerl bile geçmiş forum sitesi. 8-13 yaş arası baya popiler.
2 yıl önce üye olduğum ve geçen yaz süresiz banlandığım forum sitesi.
bayağı eski ve köklü bir site.hala değişime direnmekte tema olarak doğru da yapmakta. yılda 1 kez bi girip bakarım.
Milleti zorla üye yapıp şifreyi unutunca tekrar üye olun lan diyerek 2 milyon üye kazanan forum sitesi.
gücüne güç katan Dünyanın en büyük türkçe platformu forumtr .
2012'de kaydolduğum ve bu sene 3.yılımı dolduracağım forum sitesiydi. çok sayıda insanlarla arkadaş olmuştum. banlanmıştım evet. artık foruma girmiyorum unuttum bile.
Boktan yer.
halen ayakta olmasına şaşırdığım site.
sahipleri ne kazandı bilmiyorum ama zamanın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olduğunu düşününce daha büyük ve çok kazançlı projeler için değerlendirilebilirdi.
belki adamlar alacagını aldı tabii bilmiyoruz.
görünüşü değişmiş site. aylardır girmiyordum bi bakayım dedim değişmiş. bok var her siteyi yeniliyorlar.

ekşi antik'ten yeniye geçer, uludağ eski kaybolur, forumtr'yi kim sikler de bok mu var arkadaş.
uludağ nın yakında alacağı hal.
her konuda tartışılabileceğimiz bir forum tek sıkıntısı çok fazla reklam var.
on yıllık üyeliğimin bana hiçbir şey kazandırmadığı bir forum sitesi.

ne fikir alışverişi var ne de kaliteli bir tartışma. ayda yılda bir girer bakarım, hiçbir şeyin değişmediğini görerek ayrılırım.
En fazla üyeye sahip forum sitesidir.
azalarak biten forum sitesi forum bile denilemez artık her yeri saçma sapan reklam dolu forum belirli bir konu hakkında tartışma yeridir ama bu forumda tartışma kalmamış.
Eskiden çok meşhurdu. Çok zaman geçirdik. Şimdi çok tenha ve hüzünlü.