bugün

Henüz çaylak olmamla birlikte benim için büyük anlam ifade eden söylemdir.
sözlük formatına uymayanlar kavrayamayanlar formata göre silinmelidir zaten.

kesin silik sebepleri: başka bir yazara ısrarla hakaret etmek polemiğe girmek

milli dini değerlere hakaret: bu konuda milli değerlere hakaret konusuna pek ses çıkarmayan değişik kafalı moderasyon dini değerlere hakareti af etmez.

3. şahıslara hakaret ünlüler vesayre bu hakaret durumlarında yazarı silip silmemek moderatörün insiyatifine ve modlog geçmişine bağlıdır.
sözlüğe ivme katacak hadisedir. başlığı açan veya normal yazan zevat başlığa düşüncesini yazmış başka biri geliyor düşüncesini formata aykırı olarak x yazar bunu yazmış deyip hakaretvari yazılar yazıyor. 5 yıl önce olsa o girilerin alayı silinirdi şimdi yazar olmadığı içi görmezden geliniyor. özetle 100 giriden 80 tanesi başlığı tanımlamıyor. evet..
olması gereken hadisedir. bıdı bıdı yapma itirazın ve formata aykırı durum varsa git bdv ye şikayet et dahada olmadı mahkemeye ver.
herif sözlüğe resmen tecavüz etti hala birde utanmadan konuşuyor amk. ben bu yaşıma kadar çok adam tanıdım ama bu kadar yüzsüzünü tanımadım. yazıklar olsun sana. sözlük senden ve feyklerinden kurtulduğu gün refaha erecek. her şeyi geçtim atatürk e hakaret adamdan ne beklenirki.
yani sende silineceksin. okeysen olur. pauahahha.

boktan bir beyan. sözlüğün yarısı zaten formata uymuyor. 30k entry girmiş diye kendisini mod falan sanıyor. ayrıca aklı başında olan zaten burada kurallara uymaz. kurallara uyanlar ezik diye nitelendiriliyor. şu anda sözlük feci durumda.
Format uygulansa kucaktan inmeyecek tipler show yapıyor.

Asıl gammazlayanlar ne ayak belli değil yalaka mı desem bilocancı mı desem ki.
ilk başta en çok şikayet edenlerin silinmesi gereken eylemdir. ama tabi burada paylaşamayacağım bazı "özel durumlar" sebebi ile silinmiyorlar. modlardan bir tanesi ile öyle tuhaf ilişkileri var ki "yok amk" dersin bilsen. kendileri inkar eder normal olarak ama mikrofonun diğer ucundan yaşanan iğrençlikleri öğreniyorsun biraz sıkıştırınca. değil bdv açmak üstüne benzin döküp kendimi yakacam desen gene dokunmaz bunlara o kadar söyleyeyim. sözlüğün sahibi bile biliyor bunları ama umursamıyor onun için tek gerçek para. tıklanma sayısı iyi mi reklam geliyor mu ona bakıyor.

bence silinmemeleri daha iyi stres topu gibi canın sıkkın iken gelip tokatlıyorsun stres gidiyor ama sözlük kurallarına uyulacak ise ilk başta bu tiplerin silinmesi lazım. herkese sataşırlar, hem sözlüğün hem formatın anasını s...rler, tüm yazarlar bunlardan nefret eder ama yüzsüz ve ahlaksız oldukları için kendileri de gitmezler.

lan bir ortamdaki insanların geçtim bunlardaki gibi yüzde 98 ini yüzde 20 si senden nefret ediyor olsa orada durmazsın gidersin dimi ? bunların gidecek yerleri de yok dışarıda 1 tane arkadaşları yok asosyal toplum tarafından elinin tersi ile itilmiş ezik kompleksli tipler bunlar. sözlük hesaplarını silseniz bunalıma girer iyice sosyopata dönerler yoldan geçenlere falan saldırmaya başlarlar. bumerang gibiler zaten ne kadar uzağa fırlatırsan fırlat geri geliyorlar hemen. böyle bir sözlükte 10 tane hesap açan birisinin akıl sağlığı yerinde diyebilir misin ?
herkesin destek olması gereken kampanyadır. fakesi var diyip bir tanesini bile ispatlayamayan ama kendi fakesini frank ifşa edince apar topar nik altına yazdığı otuz veya 50 civarı girileri silen ben değildim. madem senin faken değildi neden sildin onları derler adama. benim reelde birsürü arkadaşım var istemediğin kadar hemde. sıkıntımda yok paramda var allaha şükür geziyorum çalışmıyorum. burası sizi deli eden kısmdır işte bir daha yazım deli olun çalışmıyorum kira gelirlerimle geçiniyorum yeri geldiği anlarda kafamın yattığı fakir fukaraya yardım da ederim hele bi yerin imarı çıksın en az 5 miyon dolar param olacak siz derdinize anın buradan onu bunu taciz edin cuhapeyi iktidar falan yapın dahada olmadı egonuzu kasın oda olmadı bana silik attırmak adına projeler falan üretin bende sizlere güleyim.

görsel
Buranın formatı ne? Biri açıklasın, belki ben de uymuyorumdur. Uçurulmak istemem.
aralarında belirttiğim sebeplerden asla silinmeyecek ahlaksızların olduğu listedir.

--spoiler--

fakesi var diyip bir tanesini bile ispatlayamayan ama kendi fakesini frank ifşa edince apar topar nik altına yazdığı otuz veya 50 civarı girileri silen ben değildim.

--spoiler--

sen ispat et 1 dakika sonra bende ispat edecem aslan. mod abin bile haklısın ama bir şey yapamam diyor.. iddiam hala geçerli o arkadaşa da iftira attığın gün 5 defa yazdığım gibi "bu bunun fake hesabıdır iddiasını ispatlamayan şerefsiz oğlu şerefsizdir" hadi bakalım. nick altında 800 entry bulunan yazarın 40 entry silinince nasıl hala 800 entry olabiliyor ki ? salak yazarken bile kendinden başka birisi gibi "frank" diye bahsediyor. o kadar alışmış ki fake hesaba kendisini 3.kişi sanmaya başlamış *
uyulması gereken kampanyadır. senin demagojin bana sökmez genç adam minareyi çalan klıfına uydurur ne yapar vpn girer bunu modersyonda göremez sende burada hesapta kendini haklı çıkarırsın değil mi ? hesabı kayıt altına aldım llikleride kayıtladım diyince nik değiştiremedin yoksa nik değişip sırra kadem basacaktın. sen giderken ben gelmiş gusül abdesti alıyordum.
akılsız oldukları halde akıl okumaya çalışan mallara öncelik verilmesi gereken kampanyadır.

sen değil senin ağa baban gelse ben ne bu nicki değiştirir ne kaçar giderim. ben temizim temiz kimseden çekinecek korkacak bir şeyim yok ama sizin var. bak daha 1 gram şeyi açıkladım götün tutuştu aranızdaki o iğrenç ilişkilerin tamamını yazsam sen gene gitmezsin tabi orası ayrı. haysiyet herkeste bulunmuyor..

hem vpn tespit edilemez ispatlayamam diyor hem benim fakelerimi ispatla diyor. harbiden ske sürülecek akıl yok. ben senin abini oylamalara baktırarak bile ispatladım ne olduğunu. "haklısın ama bir şey yapamam ip çakışması yok" diyor abin. çevir kazı yanmasın hesabı.
kesinlikle olması gereken hadisedir. kaçıp gisen ne olacaktı nik altına gelip budur diycektim ? ya ne açıkladın sen tekrardan açıklarmısın merak ettim kendi kendine gelin güvey oluyorsun ayrıca vpn bilmeyen duymayan kaldı mı acaba. varsa fakem aha bu dersin yoksa hayal ürünü yapma..
--spoiler--
boktan bir beyan. sözlüğün yarısı zaten formata uymuyor. 30k entry girmiş diye kendisini mod falan sanıyor. ayrıca aklı başında olan zaten burada kurallara uymaz. kurallara uyanlar ezik diye nitelendiriliyor. şu anda sözlük feci durumda.
--spoiler--
evet ben de aklı başında biri olarak formata uymayabiliyorum.
Sözlükte yazanların sayısı 50-60 anca var zaten, onların da formata uymayanlarını silersen yazar kalmaz.
Yerinde bir öneri. Mesela başlık açma ve entry girme kurallarına uymayan çok yazar bulunuyor.