bugün

bi kokoreçimiz yok mu be?
aqp ile bir bağlantın var mı ? yoksa devam edebiliriz ilişkimize.
Haftalık sportoto bülteni. Deneyin, sevecekler.
-amın var mı?
Biz şimdi neyiz tabii ki.
Seni üzerim kızım diyeceksiniz.
Şşt bebeğim, o göte bülbül öttü mü hiç?
burcun ne diye sormayın da ne sorarsanız sorun...
günün nasıl geçti?

şahsi tavsiyem;
- flörtü ilişkiye çevirme odaklı,
- cinsellik odaklı,
- karşı tarafı iltifata boğan,

bir bakış açısını kafanızdan atmadığınız sürece; yani bahsini geçirmeyi çoktan geçtim, düşünceler bile bir noktadan sonra hareketlerimize yansır; bence çok sağlam temelli bir arkadaşlığa başlayamazsınız...

bir de, karşımızdaki insanı biraz konuşturmak hem kişiyi rahatlatır; hem de bize, karşımızdakini tanıma fırsatı sağlar.

özetle, ben biriyle yemeğe çıkıyorsam, amacım sadece ve sadece bildiğim bir mekanda güzel bir yemek yemektir.. karşımdaki ahmet olmuş, mehmet olmuş sallamam.. ki, bazen birisi ilk başta olumsuz bir yargıya sahip oluyor, üç gün sonra fikir değiştiriyor. beklentiye girip, ilk olumsuz tepkide yüzünü ekşitme durumunuzda hem akşamınız zehir olur, hem sizin için hazırlanıp gelmiş birine iki saat tahammül edememiş olursunuz, hem de kontradan gol şansınızı öldürürsünüz..

bu bakış açısında aklınıza ne gelirse sorun, konuşun..
buradakiler nereden bilsin ya. konuya gelince belki ufak espriler yapılabilir bilmiyorum.
Hıç götten yedin mi?
birincisi '' hangi takımı tutuyorsun ? '' olur.
cevap '' galatasaray '' ya da '' beşiktaş '' olursa sorun çıkmaz.
ama '' fenerbahçe '' ise, fanatik değilse ancak düşünülebilir.
ikincisi ( eğer cevap fener ise ) '' fanatik misin ? '' olur.
cevap '' evet '' ise '' bu iş olmayacak, gelecek hayatında mutluluklar dilerim '' denilir ve mekandan çıkılır.
cevap '' hayır '' ise iletişim sürer ve gelişmelere göre ileride durum değişebilir.
evin var mı?
insan mısın robot mu olabilir.. ilerde insansı robotlar her yerde cirit atınca sorulması gereken ilk soru bu olabilir efendim, evet.
tevellüdün kaç?
Buluşmayana kadar hiç konuşmadınız mı aq ajdkfl. ilk buluşmada sorulacak ilk soru ne içersin olur herhalde.
Filtreli fotoğraflarım mı daha güzel yoksa ben mi?
Nöörüyoon.
Ben direkt buluşma anında dudaklara daldığım için soru sormaya çok fırsat olmuyor. Üzerimdeki heyecanı atmam için bunu yapmam gerek. Yoksa saçmalıyorum. Çok büyütüyorum kafamda aq. Sanki daha önce kız görmemişim gibi.
Eski çapkın bir arkadaşım vardı! Kızların seviyesi ucuk değildi ama herifin çekici bi boku yoktu.
3 temel şey ögrendim:
1-dinleyin! Fazla konuşan taraf aşık olur, yakın hisseder.
Konu 3 teyzesinden mi bahsetti faraza, 8. Konuda " ee teyzen napptı?!" Deyin. Beni finliyo desin.

Bi diğeri:
Kısa romantik bir şiir bilin ve okuyun!