bugün

Markayi cok sevsem de ozellikle pendik carsidaki flormar markasinin calisanlari cok boktandir. Arkadasimla girdik geziyoruz filan iceride tum calisanlarin gozu uzerimizde. Ojelere filan baktik arkadasim gerci tirnaginda denedi birini bu yuzden ojelerimizin testerleri yok diye azarladilar. Orada haklilardi. Neyse rujlara bakiyoruz testerden deniyoruz falan sinirli sinirli nasil bisey bakiyodunuz yardimci olalim falan diyorlar defol git surdan artik dercesine. Biz de oylesine bakiyoruz diyince bir tripler filan. Sonra gittik goz kalemlerinin oldugu yere testerden mor rimel denedi arkadasim meraktan.(o da kurumus zaten onu bile degismemisler) Neyse bi urun gorduk bu nedir diye sorduk "Kas fari bazi" dedi ay ne cahilsiniz der gibi. Yardimci olur insan halbuki, iki sey ogretsen genclere olur musun? Sonra diger urunlere bakarken de burasi oyun yeri degil kizlar falan diye soylendi tam laf soyleyecektim la havle dedim sustum benden buyuk saygili olayim diyerekten. Ondan sonra da resmen zorla kasaya gonderdiler elimdekileri birakip fakyu diyerek dukkandan cikasim gelmedi degildi ama urunlerin hatrina kendimi tuttum. calisanlari suratsiz insanlar. Ay hayir genciz diye sanki cocugunu azarlar gibi konusmalari, paramin ustune yatmaya calismalari, fisi zorla vermeleri, bir de o makyajlariyla ( makyajlarinin guzel oldugunu saniyorlar galiba bu ozguvenlerine baska aciklama bulamiyorum) insani cileden cikartiyorlar. Gulmemiz batiyor bunlara resmen. Bak yine sinirlendim.
Geneli tripli gerçi o kadar boyayı bana sıvasalar bende tribe girerdim ama çok tatlış olanları da var.

Yazık çok boyanıyorlar surat mı dayanır ya.
makyaj yapmayı bilmezler. suratlarında 10 kilo makyaj vardır. makyaj hakkında en ufak bilgileri yoktur.
güncel Önemli Başlıklar