bugün

16 saat halay, 8 saat ürün satmaktır.
Vizyon olması için önce misyonu olması lazım o da yok .
kendi halinde bir oraya bir buraya sataşan kanal efendim ne vizyonu olacak cep telefonu kamerası ile çekilmiş programlar yapan kanalın.
en vizyonsuz, en dağınık, en iğrenç, en saçma televizyon kanalı sayabiliriz bu kanalı. ama takdire şayan işler de yapmıştır televizyon dünyasında. mesela bu evlilik programları bu kanal sayesinde başladı hala da ekmek yiyorlar, flash bundan pek birşey kazanamadı ama olsun bu furyayı onlar başlattı. yine koltuğunun altına hapşuran tıksıran aksıran falcı kadın da bu kanaldan fırladı. sonra nereye gitti tam bilmiyorum ama okan'a baya malzeme olmuştu. bunun farkı da flash tv. ha bir de cübbeliye para vermeden program yaptırdılar bi dönem. bi ara televizyonu gazinoya çevirmişlerdi; o kadar iğrençlikten sonra dayanamadım yıllardır bakmıyorum. ne oldu battı mı çıktı mı?
halay üzerine kurulmuş olan vizyondur. bu kanalın logosunu anlayamadım hiç.

o ok nedir öyle dönüyor? halayı mı temsil ediyor acaba?

görsel
tüm insanlığa halayın güzelliğini anlatmaktır.
yoktur, kuruluş tarihinden bu yana haber spikeri bile aynıdır. Küçüklüğümde varolan gerçek kesit bile hala devam etmektedir. Amblemi bile kuruluşundan bu yana hala aynıdır.
"tek yol halay"dır.
vizyonundan ziyade misyonunun araştırılması gerekmektedir.
"i wanna oyun havasi all night and halay everyday" mottosuyla yayin hayatini surdururken, kiss'e de selam caktigi gozlerden kacmamali.