bugün

Bana her gördüğümde bim'de satılan 1 kiloluk limon filesini hatırlattığı için fetiş malzemesi olamayacak giysi türü.

Normal naylon çoraplar daha bir estetiktir. Hele ki siyahsa.
Kesinlikle çok ucuz gösteriyor. Yani kombinlemeye çalışıp daha beter hala sokuyorlar, özellikle tombul kızlarımız oralardan böyle bi et fışkırması falan aman aman. Yırtık jean'lerin altında giyme modası çıkmış. Belki fiziği çok güzel olana ve iyi kombinleyene cuk oturur ama yine de şaapmayın çok siz annem.
Moda olmadan önce seksiydi
Şimdi çöp .
Bu siralar pantolonun icine giyiyorlar. Açıkçası bana sanki iclerinde pijama varmış gibi geliyor.
Bir knee socks değil. Amma seks mı seks.
Mom Jean's altına müthiş yakışıyor evet ama bunun da bokunu çıkardığınız için giymekten soğudum.
erkek beyni çok farklı çalışıyor. çorap dediğin şeyin amacı sıcak tutması, ter yapmaması falan. ama nasıl bişeyse bu meret akla seksi getiriyor.
Ateşli kızların tercihidir.
kadını alımlı gösteren çorap.

kızgın not: ahlaklıysanız bakmazsınız olur biter. kadın değil siz yanacaksınız. ahlakınızın üzerine boşalayım.
herkese her şey yakışmak zorunda değil, insanlar bunu anlasalar çok güzel bir aksesuar aslında.
trolle yakalanan katil balina gibi gezenler var, ya sen kilolu bir insansın, yakışmıyor sana bu niye giyiyorsun!?
arkadaşları da mı uyarmıyor nedir anlamıyorum!?
Yurdum hatunu giymesin lütfen kendi fetisini tatmin adına kotun altına giyince aynı ağa takılan balinalara benziyorsunuz.
ulan öyle bir sessiz bir kasabadayım ki, en son ne zaman kadın gördüm bilmiyorum, file çoraplısını beğenmiyorlar amınaki.
Hakkında bu kadar konuşacak ne olabilir ki?
yeni neslin usandıran modasıdır.

hayır yakışanı giyiyor tamam da ablacım gelmişsin 50 yaşına, vücut desen sarkmış, bacaklar da öyle, yırtık kot ve file çorap kombinasyonu senin neyine?
Yozlaşmaşmaya başlamış bir moda akımıdır.

Her üç kişiden biri giyiyor artık.

insanlar, fabrikadan çıkmışlar gibi kopya gezmeyi çok sevmekteler.
Güzel bacağı harika, çirkin bacağı iğrenç gösteren bence sexi çorap çeşididir.
diri ve sıkı bacakları çok seksi, biçimsiz ve iri bacakları ise korkunç gösteren çorap çeşididir.
Ağa takılmış balıklar gibi.
Balık etli biri en azından giymemeli.
Vura vura sikilesi bacaklar için gayet ideal olan.
Ben utanıyorum ya bunu giymeye, sanki çok dikkat çekiyor gibi. Özellikle renkli, şekilli şukullu olanları. Sanki sokakta giymek için fazla erotik çağrışım yapıyor.
Bacaklarım güzel olaydı ben de giyerdim. Allah iste dagına gore kar veriyor *
Şimdilerde kot pantolonların yırtık yerlerinden gösteriliyor.

Moda işte, seveni var demek ki.

Ama dışarıdan bakıldığında estetik bir güzellikten ziyade, teşire çıkmış buz dolabı gibi göründüğünüzü bilin istedim.
görsel
Ben giyemiyorum. Her fileden kıllar çıkıyor.
bence meclis bütün bacak boyu uzun olanlar file çorap giysin diye bi kanun hükmünde kararname falan çıkartmalı.