bugün

*uludağ üniversitesi iibf hocası. birinci sınıfta muhasebe derslerine girer. eğer başka bir hocadan muhasebe alınıp kalındıya, yaz okulunda kendisinden ders alınmak suretiyle kolayca geçilir.
ders anlatisi uludag universitesi hocalarinin mantalitesine aykiri, ogrenciye yonelik ve anlamalari icin ders anlattiginda butun derslerinin iibf anfilerinden birisine verilmek zorunda kalindigi, dersini alipta gecemedim demek icin su katilmamis salak olmak gereken ve uzerimde kimsenin hakki kalmasin diye herkese bol bol not verip can egrisi sistemine eziyet cektiren, nadir, narin, sevecen ogretim gorevlisi...
uludağ üniversitesinin geçilebilitesi en yüksek hocasıdır.. çok kolay sorar hatta sanki sormaz bile.. elinden gelse isim soyisim yazılmış kağıda 100 verebilecek hocadır.. tip itibari ile kaynanalar dizisindeki nuri kantarı andırır.. şeker adam hay allah..
on numara insandır. misafirperverdir. ayrıca hocadır.

sevelim sevdirelim.

fikri baba büyüksün!
ibf nin en sempatik hocalarındandır, benimse en sevdiğim hocadır. Öğrenciye değer verir. Başka bir hocamızdan kaldığım dersi kendisinden tekrar almak suretiyle, vizede 80 küsür; finalde 100 alarak geçmiş ve kendisine çok dua etmişimdir.
gülünce cok sevimli olan uludağ üniversitesi hocasıdır.
sınavına girenlerin de dersten kaldığı görülmüştür. dersi anlamadıktan sonra hoca ne yapsın değil mi?*

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Derse sürekli gelmemezlik yapan geleceği zamanda öğrenciyi 45 dakika bekleten öğrenciye gram saygısı olmayan hocadır.
Bu hocadan kalmak için baya çaba sarfetmek gerek. iki sınavdan da 100 aldım. Bir gülüşü var sırf gülüşü için derse gidilir