bugün

bir dolu hata bulunan oyun.

*beşiktaş'ı alınca,rakip takım yabancı olsa bile,stadyumda beşiktaş yerine trabzonspor bayrakları bulunur.

*arsenal'i,chelsea'yı veya manchester united'i seçince stadlar otomatik olarak,emirates,stamford brigde ve old trafford olarak ayarlanıyor.ama atletico madrid'i alınca vicente calderon yerine *yerine oval style diye bir stada ayarlıyor.

bunun dışında,konyaspor maçı yaparken tribünde ''bastır konya taraftarın arkanda'' veya antalyaspor'u seçince ''biz seni sevmek olsun diye sevmedik''pankartları görmek,güzel oluyor tabii.
Süper bir futbol oyunu ve benim yüklemek için aradığım ve bugün yükleyeceğim Fifanın en güzel oyunu.
sene 2011 hala oynuyorum harika en iyi yanı lisans sorunu yok .fıfa 07'de takım oyunu öne çıkarken pes tamamen bireysel oyun.
benim açımdan serinin en zevkli oyunudur. hala oynarım.
multiplayer oynarken santralara çok dikkat etmeniz gereken oyundur. gol attıktan hemen sonra yenilen gollerle meşhur olmuş bir oyundur.
kendisinden sonra çıkan bütün fifalardan bin kat daha iyidir. eski olmasına rağmen halen multiplayer da 1 numaradır.
milli takıma istediğin oyuncuyu çağırabilme yönünden diğer fifalardan bir adım öndedir.
günde 15 saat oynama rekorunu elimde bulundurduğumdur.. dünyanın en iyisi olduğumu düşünürüm bu oyunla ilgili her zaman..

tanım: ea 'nın yaptığı en baba oyun..
O dönemlerde muhteşem bir takım olan Olympique Lyonnais ile uzaklardan harika goller atılabilen oyundur.
hiçbir zaman unutulmayacak fifa serisi.
Tarihin en efsane oyunlarındandır.
bir zamanlar cafede en iyisi olduğumdur. Ünüm yaygındı oralarda. Sonra net e gitmeyi bıraktık. ve Fifa 08 09 gibi iğrenç şeyler çıktı.
arada sırada yükleyip kariyer modunu açıp sağda daniel sturridge solda ryan babel ortada ise adını şimdi hatırlamadığım brezilyadan getirdiğim bir yetenekle çılgın attığım oyun.
fifa serisinin 2008 ile birlikte en iyi oyunudur bana göre.
2005 ten sonra en sade fifa oyunudur bana göre. soundtrackleri de güzeldir.

isteyene : http://www.youtube.com/watch?v=tnDsWp4idVM
kaleciyle her defasında attığım hava pasıyla forveti rakip kaleciyle teke tek bıraktığım ve bunların onda dokuzunu golle sonuçlandırdığım futbol oyunu idi.
Hayatımda Gta vice city ile beraber en fazla oynadığım oyun. Ronaldinho gibi bir hile var. gareth bale ise manager mode da 10. yıl sonunda 95 e ulaşıyor. Adamlar o zamanlarda tahmin etmişler daha ne diyelim.
topun ağlara değdiğinde o insanı keyiflendiren sesi ilk olarak duyduğumuz oyun.
fifa serisinin en iyi soundtrackine sahip oyundu. the prototypes'in seslendirdiği (bkz: kaleidoscope)'u hâlâ bıkmadan dinlerim mesela.
Ara ara oynadığım oyundur şut ve ortaya aynı anda basınca roket gònderirsiniz.
hâlâ arkadaşla internet kafeye gidip oynadığımız bir oyun. serbest vuruşlar nereden olursa olsun affetmem.
fifa'nın en sağlam oyunlarındandı.
hala oynanabilitesi var.
ayrıca para verip aldığım ilk oyun oluyor kendileri.
orta sahadan gol atmalar falan duygulandım ya.
Orta okulda okuldan kaçış sebeplerimin başında gelir. Z + D tuşlarıyla ronaldinho tarzı güçlü oyuncularla gol atamamanız imkânsız. Ha birde kendi yarından a + D tuşlarıyla yerden sert şut çekmesi vardı duygulandım.
gameranger da hala deli gibi oynanan oyun. ama bu ülkenin internetiyle oynayabilmek mesele, çünkü ping konusunda çok hassas bir oyun, internet duraksasa hemen atıyor, maçın ortasında ne olduğunu anlamadan connection lost yazısıyla başbaşa kalıyorsunuz, rezil oluyoruz elin rus una, japon una.
Ronaldinho messi eto üçlüsüdür.
Gerrard,lampardın orta saha füzeleridir.
los galacticostur.
tuncay şanlı kezman alexdir.
adamdır.