1. 1.
  fiat ın güzel bir araba modeli...
  1 ... seffafbukalemun
 2. 2.
  liberty modeli daha gösterişilidir. benzinde çok yaktığı söylensede, lpg taktırılarak rahat rahat kullanılabilir. araba beklenilenin aksine, birçok özellik barındırmaktadır. kalkışlarda zayıf olabilir ancak, devrini aldıktan sonra hakkını veriyor.
  1 ... aksef
 3. 3.
  fiyat, konfor, donanım olarak alınabilecek en iyi araba tutulmuyor türkiyede
  tutulan alacam dersen
  (bkz: renault clio)
  ... steinner
 4. 4.
  tutulmamasındaki en büyük etken,fazla benzin yakmasıdır. ancak bunun yanında kendi sınıfındaki birçok otomobilden kafadan 4000tl ucuza satılmaktadır. sırasıyla 1.6litre hacmindeki motoru 103 beygir,2.0litre hacmindeki motoru 147 beygir üretmektedir.
  ... astragsi
 5. 5.
  son derece rahat, konforlu, güçlü ve kullanışlı bir aile arabası. yedek parçalarını piyasada bulmak pek zor değil. fiyatı da kendi sınıfındaki araçlardan daha ucuz. eğer çok uç ve ekstra özellikler istemiyorsanız tavsiye edilebilir.
  ... uzunkollu
 6. 5.
  bir turlu satmaya karar veremedigim italyan aygirim.
  ... yogurtcunun kasesi
 7. 6.
  fiyatına göre alınabilecek en dolu araba.

  15 bin TL civarında dolu, yüksek model taş gibi, hem de tüplü bir marea beğendim. ama etraftan o kadar çok ses geliyor ki, "tutulmaz, parçası pahalı, çok yakar, başına bela alırsın" gibi.. arabadan da pek anlamıyorum. ama arabada gözüm kaldı resmen.

  marea kullananların, bilenlerin, bu işlerin içinde olanların insanlık namına mesaj kutumu yeşillendirmeleri rica olunur. çok dertliyim sözlük.
  1 ... lehtar
 8. 7.
  2000 motor 5 silindir olanları ocağınıza incir ağacı dikerebilir.
  Bir arkadaş 16000 TL'ye bundan aldı, araba kısa bir süre sonra yatak sardı. Defalarca yolda kaldı, çekicilerin üzerinde gezip durdu. 7-8 bin masraf etti yine düzelmedi. Araba yatıyor öyle. Yürütemedi bir türlü.
  Arabayı benzin döküp yakmaya karar verdi ama devlet memuru olduğu için, akıl sağlığı yerinde değil diye malulen emekli ederler korkusuyla onu da yapamadı. Daha sonra bir avukata gittik, avukat asliye hukuk mahkemesine hitaben ayıplı mal satmaktan bir dava dilekçesi yazdı, dava açmadan önce satan adama gittik ve arkadaş dava açacağını söyledi. Adam tırstı ve 97 model şahin+1500 TL'ye fit oldular.
  Kısacası uzak durun.
  2 ... toza sor
 9. 8.
  arkadaştan emanet alıp pati ve kaydırmalar el freni çekmeler falan derken yatak sardırdıp teslim ettiğim araba.
  1 -1 ... agresif edward
 10. 9.
  dün yani 3 ekim 2017 tarihi itibari ile ilk arabamı almış bulunmaktayım. 1.6 liberty serisinden olan aracım, 2003 model. şuan için bir problemi yok aracın ve il gün 350 km yol yaptım kendisiyle. şuan için memnunum ilerleyen zamanlarda editleyeceğim...
  1 -1 ... seyda silhe