bugün

fevkalade entryler bekledigimiz yazar.
amanın amanın kim gelmiş? benim kardeşim gelmiş.. aramıza hoş gelmiş, sefa gelmiştir.
not:sevgili uuserlerimiz,artık eti sizin kemiği benimdir.
aranıza katılmış olmaktan fevkalade mutluluk duymuş, tüm dostlara selam olsun diyen yazardır.
bu başlık yerine fevkaladenin fevkinde başlığına girmiş olan asiti kaçmış kola, yazar hakkında hiçbir entry'e rastlamamıştır ve büyük bir üzüntü duyar. yani bu kadar cici bir yazara neden bir şey yazmamışlardır ki? neyseki yazarın ismini yanlış hatırlamıştır. zirveye ilk kez katılan, iyi ki de katışmış olan yazar. *
uludağ sözlük tophane zirvesi'nde tanışmış olduğum, nickini on kez sorduğum ama sonunda hatırladığım, bir daha da unutacağımı sanmadığım, sevimli yazar kişi *
popüler kültürün esiri olan yazar. zira nickinden de bunu açıkça belli ediyor...
uludag sozluk tophane zirvesinde tanısma firsatini buldugum sicak mi sicak , sirin mi sirin insan. Grafik tasarim konusunda uzman ve mause hakimiyeti cok iyi olan bir yazarimizdir. kendisini büyük bir tiyatrocu sahsiyete benzetmis olmamdan haz duymasada sirinligi elden birakmamıstir. iyi ki tanısılmıstır.
uludag sozluk tophane zirvesinde kendisi ile tanışarak mutlu bir insanolduğum gerçeğini burada herkesin önünde söylemek isterim öncelikle ve akabinde kendisine fevkalade dememin son derece yerinde bir karar olacağını düşünüyorum. *
grafik konusunda pek bir biLgiLi.. "hmm o öyLe oLmaz, oLmaz.. artık o programı nineLer ve dedeLer kuLLanıyor yahu" deyişi haLa kuLakLarımda çınLıyor.. öyLe bir şey'i fevkaladenin fevki mi demişti.. yoksa başka bir grafiker mi dedi bak onu hatırLayamadım.. amaaan grafiker değiL mi hepsi birbirinin aynı.. *
sıcak biri vesseLam.. güLdük, eğLendik.. sonra abLası geLdi duruLdu.. kendini bir topLadı.. saygıLı biri ayrıca.. bu arada şunuda itiraf edeyim.. nicki'ni haLa tam oLarak biLmiyorum.. fevkLi bir şeyLer var onu biLiyorum sadece.. copy-paste oLayı iLe oLayı çözdüm.. *
ufacık tefecik içi dolu duygucuk...
zirve insanı bu. ne yazar ne de çizer. *.*
enterasan nick sahibi enterasan sahis. **
deLice kopmama neden oLmuş yazar.. iLahi fevkaLade sen çok yaşa emi..
saygılar canlarım benlerim mutluyumdur.
yaklaşık 10 kez bana nick'imi soran yazar. en son vedalaşırkende sormuştu. * artık unutmaz umarım. tanıdığıma sevindiğim saygı duyulası kişi.
nick stickerını herkes yakasına yapıştırırken, elinin üstüne yapıştıran yazar. farklı olduğunu göstermiştir:) tanıştığıma memnun olduğum yazarlardandır..
iyi bir arkadastir vesselam. zirvenin sonunda bitap dusmustur. hafiften bana nedense hulya kocyigiti hatirlatir daha dogrusu andirir. *
fazla değil az ve öz muhabbet ettik, sadece iki tane de yanyana fotoğraf çekindik. (bkz: al resimlerini ver resimlerimi) *
iyiki tanımışım.
muhteşem sesli hatun kişisi. bugün zirvede hemen yan tarafımda oturdu ve de güzel sesiyle birkaç şarkı mırıldandı. takdir edilesi.

(bkz: kusura bakma)
(bkz: tutamadım kendimi)
zannedersem 25 kasim 2006 mecidiyekoy cay simit zirvesinin en güzel hatun yazarıydı.

ne bileyim, öyle bir sonuç çıkıyor sanki?

zaten zannettim. neyse, ben de selam edeyim de tam olsun.
son bir saati filan aynı masada geçirdiğimiz nickini duyduğum nickie olan ilgimi ilettiğim lakin ben yazmıyorum gibi bir tepki aldığım sonra kıvırarak durumu kurtardığım yazar..*
ben böyle güzel ses görmedim kişisidir. Özellikle sevdigim müzik tarzi ile yakınen ilgili olması beni benden almıstır. Alwayssleepy iyi hatirlatmiş , az daha dusuyordun merdivenden kişisidir aynı zamanda.
nickini fevki'nin fevki oLarak değiştireceğim yazar.. unutuyorum efendim nickinizi.. zirvede pek bir dağıtmış oLan yazardır.. güLerken gözlerindeki yaşLarı farkettim.. he birde bu yazar rahatına pek düşkün.. gidenLeri uğurLamak için masadan kaLktık.. arkamızı döndüğümüzde bir de ne göreLim.. uzatmış ayakLarını sandaLyeye hava atıyor.. paşa torunu ya..
son zirveye "ben cedric'i görmeye geldim" diyerekten katılmış yazardır. zirve sırasında zaman zaman yorgunluk çektiği gözlerden kaçmamıştır. tüm yorgunluğuna rağmen zirvenin başından sonuna dek gördüğüm/görüştüğüm bir kişidir kendileri. gönül isterdi ki benim yerime cedric kalsaydı onla beraber ama o erkenden gitti işte ne yazık ki... * * *
amacı hava atmak değil keyif çatmak olan yazardır. *