bugün

allahın fethi anlamına gelmektedir...
(bkz: fethullah gülen)
bir çok kendini bilmez geri zekalının hakkında bişey bilmeden atıp uydurduğu,islam uğruna kendini adamış,milyonlarca insanı içinde bulundukları sapkınlıktan kurtarmak için mücadele veren değerli bir şahsiyet.
abiler . çok değerli ve çok terbiyeli insanlar . herkesin davranış konusunda örnek alması gereken kişiler .
mide bulandıran isim, akla badem bıyığı ve takkiyecileri getiriyor.
"feth ullah, a.b.d ullah" *
abdullah'ın allah'ın kulu demek olduğunu bilmeyenlerin amerika'ya mesaj vereceğim diyerek dine saldırmak için kıvırmaktan bel kırmaları durumu. güzel kardeşim sana göre herkes dini kullanıyor değil mi, namaz kılan herkes, oruç tutan herkes dini kullanıyor, bi zekeriya beyaz ile yaşar nuri var din konusunda görüşüne güvenilecek, çünkü onlar size kolaylık sağlıyor(!), devam edin, dinsizliğe devam, küfre devam, aferin..

futbol seyicisi fanatizmine devam, komik şeyler sizi, sol frame'da açın ilginç pankart sözleri, zihni masturbasyon yapın, sakın konuşmaktan başka bir şey yapmayın, yapan var nasılsa, anladın sen..
can dündardan beklenen belgeselin adı...
fetih için 700 yıl boyunca asker vermiş Anadolu Türk halkını geri nasıl getiririz sorusuna amerikalıların verdiği sosyal mühendislik cevabı lider ismidir. Atatürk ile bir tutulabilir mi?
ömrünü allah rızasına vakfetmiş, dünyanın 115 ülkesinde okul açılmasında teşviki bulunan ve ergenekoncuların pek sevmediği ender şahsiyetlerden.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.