bak baştan söyleyeyim, vallaha billaha ayar vermek gibi bir niyetim yok. t c kurulduktan sonra atatürk ün aldığı maaş diye bir başlık var. orada gördüm kimisi fethullah gülen'e falan saldırıyor işte onun aldığı maaş falan. ordan aklıma esti. merak ettim şahsen. bu adam neyle geçinir bilemedim.

internet sitesine baktım, reklam yok. o zaman reklam gelirleri değil. hatta sitesi baya janjanlı birşey. böyle web 2.0, jquery falan filan. uuu beybi dedim kendi kendime. güzel site. site güzel de böyle birşeyi yaptırmak bile biraz masrafa sebep olur.

sanırım kitaplarından para kazanıyormuş. basılı medyada o kadar para olduğunu bilmezdim. helal valla.

tanım mı? fethullah gülen isimli şahsın, yurtdışında yaşamını devam ettirebilmek için aldığı paradır.
götünün üstüne, amerikalı patronlarının kucağına oturup, salya sümük ağlayarak, aldığı paradır.

(bkz: haram)
kitapları ciddi anlamda çok satılmaktadır. abd'de yaşamasına ve kıçı kırık bir internet sitesine sahip olmasına yetecek düzeydedir. fabrikası falan yoktur. devletten aldığı maaş da yoktur.
I.Fethullah
(bkz: Gülen imparatorluğu)
(bkz: bir lokma bir hırka)
(bkz: sen de bunu yedin)
müritlerinin maaşlarının 2/4 ü. ek olarak kendi emekli maaşı.
5000 TL (beş bin türk lirası) + sigorta + yol + prim.
tiptir, bahşiştir onun adı maaş değil.
(bkz: fetullah gülen in aldığı bağış) *
olmayan maaşmış.
bedava dağıtılan onlarca kitap-gazete ile elde edilmiş hocaefendinin serveti. buna inanan da varmış. öğrenmiş olduk.( çok merak ediyorum bu adamın bedava dağıtılan kitaplarını para verip alan var mı? hele o zaman gazetesi. sorsan türkiye'nin en çok satan gazetesi. bedava lan. almayanı dövüyolar )
abd'de lojmanda kalıyomuş zaten.abd-türkiye gidiş-dönüş uçak parası da shop and mileslarla hallediliyomuş. çok mil biriktirmiş.macdonaldslar'da da çocuk menüsüne takılıp paradan tasarruf ediyormuş. telaşa luzüm yok yani.
edit: macdonalds'ı yanlış yazmışşsın, önce yazmayı öğren diye mesaj atan şakirt kardeşim; muhakkak sen daha iyi bilirsin amerikan şirketlerinin isimlerini.idare ediver artık.)
maaşı yoktur. salaklardan cebelliz ettiği paralar o'na yeter de artar bile. ha bir de abd'de bir villası var sanırım o da bağış, cia bağışladı diyorlar ama görmedim, bilmiyorum! hı bir de kitaplarını zevkle okuyorum hocam. şokk seksisin ayrıca. bu kadar, bitti!
(bkz: al sana bi göbek ver bana bi bebek) felsefesiyle kırdığı paralar kendisine ömür boyu yeteceğinden ihtiyacı olmayan maaştır.
(bkz: deniz feneri)
o kadar çokdur ki rakamlarla tasavvur bile edilemez... edilirse bile usd kurundan her zaman değişebilecek maaşdır... eğer öyle olmasaydı amerikalarda büyük ağasının dibinde salya sümük ağlayan ve oradan nemelanan bir adamın binlerce km ötede, türkiye gibi canımız cananımız ülkemizde, parayla satılmayan tiraj çığırtkanlıkları yaptıkları, dükkan önleri ve kalabalık trafik ışıklarında dağıtılan bir gazetesi, olabilir miydi?

+ ama efendim reklam gelirleri, hade höde.
- çık dışırı! *
Timothy Geithner'ın açıklayabileceği meblağ.
(bkz: fethullah gülen in aldığı nefes)

zarardır efendim zarar.
fethullah gülen in yüzünü güldürecek niceliktedir.

edit: paso ağladığına bakmayınız efenim!
üzerinde atatürk resmi var diye, türk lirası olmasa gerek.

malum şekilci bi' adam. şekil de zaten. bi' elde mendil, gözünde yaş. oh mis.

ps. lan buldum! gözyaşlarını damacana niyetine satıyor olmasın? ohşş.. tuzlu tuzlu..
Emekli vaiz maaşıdır, evet.
Bunu niye vatandaşlıktan atmıyorlar ki.
Komünist şair olsa atarlardı. Sümüklü vaiz olunca darbe de yapsan ilişmiyorlar.
Bu adama hala maaş mı veriliyormuş?
anlaşılan bu kadar tantanaya rağmen beyin dosyasını getirin veya beyfendinin ilişiğini kesin diyen çıkmamış. e hani başkanlık sistemi gelince "30 imzaya" gerek kalmadan "bu işler" hemen halloluyordu?