1. 18.
    yerle bir olsa yıkılsa dediğim, x günleri ile ülkenin bütün şehirlerini istanbula taşıyıp anlamsız anlamsız işlere ev sahipliği yapmaktan başka bir işe yaramayan,*trafiği felç eden zaruretsiz yer.
    ... talkative
  2. 17.
    (bkz: tophane)
    ... selia
  3. 16.
    yenikapı'ya taşınınca, bu zamana kadar haftalık düzenlenen il tanıtım etkinlikleri kaldırılacak ve yerine, sürekli mevcut bulunan il standları gelecekmiş. daha iyi olacak sanırım, merak ettiğimiz bir il için aylarca beklememize lüzum kalmayacak.
    1 ... jane marple
  4. 15.
    il tanıtım etkinlikleri düzenlenir bu küçük alanda. şu an mardin günleri var. dün uğradım, yöresel yemeklerden tadalım diye ama berbattı yemekler. hakikaten mardinliler bunları sevip yiyorsa biz kralmışız burada!
    ... crossd
  5. 14.
    il tanıtım etkinliklerinin yapıldığı yerdir.
    ... leventaras
  6. 13.
    ramazan ayı'nda orta ve alt tabakanın eğlence mekanı olmakla birlikte diğer günlerde kongrelerin düzenlendiği yerdir.

http://gidilecekmekanlar.....com/2012/07/feshane.html
    1 ... chorock
  7. 12.
    12-14 kasım tarihleri arası sivas şenliklerine ev sahipliği yapan mekan. şenlikler halen devam ediyor olmasına rağmen katılım az olması ne yazık ki insanı üzüyor sözlük. babam da resim sergisiyle bu katılımın içinde yer alıyor şenlikler ise harika. sivas şehrimizin tüm kültürel güzelliklerine tanıklık etmenin yanında cengiz özkan konseri ise kulakların pasını attırmıştır.
    ... patlak fermuar
  8. 11.
    haftasonu satranc turnuvasinin yapildigi mekandir.

kardesim de katildi oradan biliyorum.

st
    1 ... markov chain
  9. 10.
    ramazan zamanında tıklım tıklım olan mekan.
    ... thebash
  10. 9.
    eyüp te bulunan ve ramazan geleneklerinin uygulandığı tarihi ve hoş bir mekandır. Ama ramazan ayındaki yoğun ilgi ilçe trafiğini çekilmez hale getirmektedir.
    ... thejoker34