bugün

fertility hollis.

chuck palahniuk'un survivor -dilimize gösteri peygamberi olarak çevrilmiştir- kitabının tender bransondan sonra en sağlam karakteridir kendisi.

ah fertility nasıl başlamam gerek seni anlatmaya? sanırım sen bunu biliyorsun, nasıl bitireceğimi bildiğin gibi. spoiler vermek istemiyorum bu nedenle uzatmayacağım fazla ama chuck palahniuk'un marla singer kahramanının önüne geçmiştir benim için. kırmızı dudakları, beyaz teni, kızıl saçlarıyla..

sakin tavırları, heycanlanmaması, ileri görüşlülükten öteye giden müthiş yeteneğiyle katlanılmaz hale gelmiş hayatın repliklerini okuyuşuyla aklınızı başınızdan alacak bir kadın fertility hollis.

şöyle bir düşününce gerektiği anda gerektiği yerde gerekeni yapan bir kadına herkesin ihtiyacı vardır. en kötü durumlarda dahi sizi bulunduğunuz durumdan kurtaracak belkide kurtarmak değilde olayın gidişatına adapte edecek bir kadın.
marla singerla laf dalaşına girseler berabere kalırlar. ikisin de kendine has özellikleri var olup, marla yuvarlak güneş gözlükleri ve sigarası ile fertility ise bembeyaz teni ve kızıl saçlarıyla akıllarda yer etmiştir.
aşık olunan karakter. chuck palahniuk yüzünden evlenemeyeceğim. önce marla'ya aşık oldum, sonra fertility hollis'e. böyle kızı nereden bulacağız merak ediyorum doğrusu.
marla singer kadar alımlı olmasa bile daha zeki olduğu kesin karakter.
güncel Önemli Başlıklar