bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    manga grubunun solisti...gazi üniversitesi mimarlık bölümü öğrencisi...ankara anadolu lisesi mezunu...
    8 ... tttddd
  2. 2.
    göksel e taş bebek şarkısında teomanla birlikte eşlik etmekte kendisi.
    3 ... leblebi tozunun hastasiydim
  3. 3.
    geçtiğimiz yılbaşı birlikte verdikleri konserde vega sahnedeyken yanımızda durup eşilk eden inanılmaz mütevazi ve sempatik müzisyen. ha bir de sahnesi çok iyi.
    4 -1 ... dancerinthedark
  4. 4.
    Gripin e baba mesleği adli $arkida e$lik etmi$tir.
    1 ... cenq0
  5. 5.
    şarkıları içinde hissederek okuyan şarkıcı.*en güzel örneği için sakın bana söyleme.
    3 ... yuce insan
  6. 6.
    kargo'nun yıldızların altında albümünde sonbahar şarkısına eşlik etmiş rap vokali iyi, vokali vasat manga vokali.
    2 ... kafein
  7. 7.
    kendisi aynı zamanda gripin'le baba mesleği'ni de seslendirmiştir. hatta şarkıdaki payının gripin'den fazla olduğunu birol isimli güzel sesli gripin vokali söylemiştir.
    -1 ... kafein
  8. 8.
    kendisi marmara üniversitesi iletişim fakültesi'nde sinema masterı yapmak için dün mülakata girmiştir.

kendisine sordum sorular kolaymış. sonrasında ben girdim. bana nedense zor geldi.

ha bu arada tam adı ibrahim ferman akgül.
    5 -1 ... sle7in
  9. 9.
    çalışkan vokal. marmara üniversitesi sosyal bilimler enstitüsünde master yapmakta. çokta mütevazi bir kişilik. yeni albüm çalışmaları başlamış.
    1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  10. 10.
    ankara dikmende oturan sesi de gayet güzel olan vokal. dj olmak istemiş ama ekipman için para bulamamıştır. öyle vokal olmuştur.
    ... djarumturk