bugün

entry'ler (25)

dusunuyorum bulamiyorum

cok ozledigim, kendisine ne kadar tesekkur etsem az olan, ne zaman moralim bozulsa telkinlerini aklima getirdigim. ortakoy, dalga sesi, caya gerek yok ayrica. kopuklu orta bir kahve yanina, doyulmayan sohbeti olsun yeter.

aşk ı memnu

arkadas baskisiyla izlemeye baslayip muptelasi olunan, isimler haric neredeyse romanla baglantisi olmayan dizi. arayi kapatiyorum, artik salak salak bakmayacagim bu konusulurken. * *

kapalıçarşı

guzel baslayip sezon sonuna dogru bozulan dizilerden olmayacagini umdugum dizidir. son donemlerin en iyi anlatimli dizisi. herkes senin benim gibi ne tuhaf *

marsha norman

Dreams are illustrations... from the book your soul is writing about you. ( ruyalar illüstrasyonlardir... ruhunuzun sizin hakkinizda yazdigi kitaptan...) sozunun sahibi yazar kisi.

nutellaya salatalık banmak

(bkz: öeh)

tuluyhan uğurlu

istanbul la beni benden almis kisi. kac yil oldu, aradan kac yil gecti, hala o piyano tinilarini duydugumda ilk gun duydugum hissi uyandirir ben de. hele simdi ozlem de eklenince ustune...

hayat bu işte

bazen "ben de terkedip gidebilsem keşke" diyorum
içimde bir istanbul var ondan vazgeçemiyorum...

kismi size sadece istanbulu degil koca ulkenizi terketmis bile olsaniz onun sizi terketmedigini gosterir. istanbul lafi gecer gecmez kendinizi istiklal cad. de yururken ya da yenikoy taraflarinda cay icerken bulabilirsiniz. *

fizik benim icin onemlidir diyen erkek

gercekten durust adamdir. diger hemcinsleri gibi fizik onemli degil nidalariyla kandirmaya calismayandir.

redd

surekli dinlenesi grup. iyi sozler, iyi muzik, iyi vokal daha ne olsun.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: tam kilo vermisken eskiden daha iyiydin diyen tip)
(bkz: frank rijkaard)

farmville

uzun sure direnilse de, bir kere baslandiginda cok fena bagimlilik yapan oyun.

tam kilo vermişken eskiden daha iyiydin diyen tip

her daim memnuniyetsiz insan tipi. uzak durulmasi gerekir bu tiplerden. ayrica yine eski kilona gelsen 'e kilo ver' diyecek yine.

kadavra

tip fakultesi ogrencilerine hakkinda en cok soru sorulan anatomi laboratuar vazgecilmezi.

ihanetin anlaşıldığı anda verilen tepki

genelde tepkisizlikle verilen tepki. bir suskunluk, maske gibi bir yuz vs vs vs.

doğan duru

askere gitti durulmustur diye dusunulurken, tam tersi bir durumda dondugu gozlemlenmis kisi.
tanimdan sonra gelelim vokaline. tek kelime bunun icin yeterli: super * . sarki sozleri: basit gibi dursa da aldanma agir gelebilir. bu entry de boyle surup gidebilir...

cevapsız sorular

şehr-i hüzün albumlerinin olmus parcalarindan biri.uzun sure dinlenmesi kisiyi depresyona sokuyor ama olsun o depresyondan cikmamaya raziyim ben. *

manga

şehr-i hüzün adli albumlerinde tuluyhan ugurlu nun istanbul unu kullanarak, istanbul, hatta turkiye sinirlari disinda kalanlarin icini sizlatan grup.

ferman akgül

sesiyle kendine hayran birakan manga nin vokal kisisi. yazdigi sozler de cabasi. o hep yazsin soylesin, biz de dalip dalip gidelim...

beni benimle bırak

"ne olur benden artik uzak dur" cumlesiyle bizi bizden almis parca. bu kadar icten soylenebilir mi bir cumle?

melekler korusun

bir an önce ana karakter olan ipek kızımıza bebek gibi konuşmayı bırakması söylenmeli. kulak tırmaliyor, bir de kiz oldu üniversite öğrencisi hala mıymıy konuşuyor olmuyor.