bugün

takım değiştirmek için uygun zaman.
bir gsli olaraktan pek keyifliyim. * * *
tazminat sebebiyle olandır. aynı şey guiza için de geçerli. işte bu yüzden uzun süreli sözleşme çok da tercih edilmemeli. çünkü bu durumdan zararlı çıkan kulüp ve taraftar oluyor. netice ne peki? başarısız geçen sezon ve nice sezonlar ne yazık ki..
aziz yıldırımın 6 milyon lirayı dauma vermektense bir transfer parası için sakladığı bir karşılıklı anlaşmadır...
bir galatasaraylı olarak sevindiğim durumdur. boyle devam et fenev daha çok sevindircen bizi...
şifası olmayan hastalıklar (bkz: down sendromu)
kokainman teknik adam sevdasının neticesidir.
Aziz başkanın öyle bir bilgi, görgü, yöntem bütünlüğü varki, daha hiç birimizin buna vakıf olamadığını gösterir harekettir.
Alacaktın niye gönderdin? Göndermeyecektin niye gidecek haberleri yaydın? Aykut Kocaman gibi bir değeri neden harcıyorsun? Neden her sene ümitlerimizi yıkıyorsun? gibi soruların cevabını önümüzdeki yzyıllarda anlayacağız ama, geç olmuş olacak. Zamanının 1000 yıl ilerisindeki başkanımıza bravo.
daum maum hikaye daha önce denenmiş defolu mal 2. kez alınıo belki bu kez sağlam çıkar die ama nafile ziko gitti fener ziki tuuuttu
tazminatı dauma yoldurmamak için , taraftara saç baş yoldurmayı seçmektir.
(bkz: yiter yaa yiter yaa) *
(bkz: gittiğin yol yol değil)
fenerbahçe nin en yakın şampiyonluk tarihinin 2014 yılı olmasını sağlamıştır.
2006'da daum'un gönderilmesi ne kadar yanlışsa bu sezon görevine devam etmesi de o kadar yanlıştır. o dönem daum'un gitmesi için hiçbir neden yoktu. ortada 81 puan almış, 90 gol atmış, şampiyonluğu son haftada kaptırdığı rakibini 2 maçtada mağlup etmiş bir takım vardı. ama bu sefer durum daha farklı. herşeyden önce daum'un yüzü eskidi ve taraftarın güveni kalmadı. yinede ben daum'un yeni sezonda fenerbahçe'nin başında olmayacağını düşünüyorum.
çok zengin olan fenerbahçe kulübünün tazminattan kaçtığı anlamına gelmesidir. bazıları bizim göremediğimiz bir şeyler vardır diyor ama kör olmak lazım bazı şeyleri görmemek için.
ülserimin azmasına sebep olmuş olaydır.
aziz yıldırım'ın anlaşılamayan hareketlerinden biri daha.
Fenerbahçe'nin 2 senesinin 8.5 milyon Euro'ya satılmasıdır. Tazminatı ödemek için paraları çıkışmadıysa toplardık aramızda.
bir galatasaylı olarak moralimi düzelten neşeme neşe katan bir durum.

her yerinden öpüyorum başkanım
fenevin azize döneminde yaptığı bir ilktir. şampiyon yapamayan bir adamı göndermediler. iyi mi yaptılar? bence evet daha bir karışıklık çıkacak gibi duruyor.
fenerbahçe taraftarınında daum la saçı "yol"a devam edeceğine dalalettir.
alkol içmeyen bünyelerde sarhoşluk yaratmıştır.
evet son dakika giden bir şampiyonluk daha eklenicek demektir fenerbahçe tarihine.
transferi aykut kocaman'ın yaptığı bir ortamda, daum yine başarısız olursa seneye daha büyük kargaşaya sebep olabilecek bir gelişmedir. bu sene yine aykut-daum haberleri uçuşacak medyada sanırım.
2010-2011 sezonu da piç olmuştur fenerbahçemizin.
daumla yola devam edilmez, yoldan çıkılır gerçeğini atlamış olan fenerbahçe yönetim kurulunun aldığı karar.