bugün

Bugün yönetimle yapılan toplantı sonrası çıkan karardır.

Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında gerçekleştirilen toplantı sonrası basın mensuplarına açıklama yapan teknik direktör Christoph Daum, 2 yıl daha görevinin başında olduğunu açıkladı. Daum, şöyle konuştu: "Görüşmemi yaptım. 2 yıl daha görevimin başındayım. Yarın 9'dan itibaren çalışmalarıma devam edeceğim. Fenerbahçe ile iki yıllık sözleşmem var. 2 yıl boyunca Fenerbahçe teknik direktörü olarak kalacağımı umut ediyorum. Bugüne kadar hakkımda çok haber yapıldı. Çok spekülasyon oluştu. Ancak bugün de sorularınızı yanıtlamayacağım, sadece açıklama yapıyorum. Başkanla da görüştükten sonra tüm spekülasyonlar son bulmuş oldu. Benim görevden alınıp başkasının yerime geleceği yönünde yapılan tüm haberler çürümüş oldu. Ben Fenerbahçe için çalışıyorum. Fenerbahçe ile ilgili ileriye dönük çok iyi planlarımız var. Çok iyi projelerimiz var. Bunları yerine getirmeye çalışacağım."

Not: Fenerbahçe'nin bir sezonu daha heba olmuştur. kimse kombine almasın.
(bkz: bok yolu)
fenerbahçe yönetiminin 6 milyon dolarlık tazminatı ödememek için yaptığı seçim.
(bkz: 80 milyon dolar fenerbahçe için küçük bir rakam) * *
tazminat ödememek için 2 yılını daha heba etme girişiminde bulunulmasıdır.
bu haberin ardından bir de güiza ile yola devam edildiği açıklanırsa o gün rakı satışlarında patlama olacağını düşünüyorum.
birde "durmak yok, guiza ile yola devam" kararı çıkarsa 2010-2011 sezonunun gayet eğlenceli geçeceğine dalalettir.
olmıycak olaydır.
fenerbahçe daumla yola devam etmez.
bunun sadece daum tarafından beyan edilmesi ilginç tabi. ben hala ümitliyim. gönderilecektir daum.
eğer devam edilmesi kesinse beşiktaş'ın şampiyon olmasını kesinleştiren olaydır.
Bir sezon daha Guiza'yı gülerek izleyeceğimiz anlamına gelir.
edit imla hatasımı neymiş
önümüzdeki sezonda da son maça lider girileceği,türkiye kupasında finale kalınacağı,ancak her ikisinde de kupa alınamayacağı,ş.liginde gruplardan bile çıkılamayacağı,önemli olan türkiye ligi denileceği,önümüzdeki maçlara bakılacağı bir sezonun işaretidir.
daum'um 2010-2011 sezonuna fenerbahçe'nin başında başlayacağının haberidir. şahsi görüşüm olarak başladığı sezonu fenerbahçe'nin başında bitiremeyecektir. ancak ve ancak türk futbolunun en büyük eksiği olan istikrarı sağlamak amacıyla ne olursa olsun arkasında durulması gereken teknik direktördür... * * * *
fenerbahçe'nin resmi sitesinde yapılan açıklama ile kesinleşen olaydır.
turkiye'de 2 sezon son saniyede kacan sampiyonluk gibi ilginc bir rekoru olan daum'un sucu olmadigi olaydir. burda suc yonetimin de degildir. suc burda sanki koskoca fenerbahce sahipsiz kalacakmis gibi zamaninda koyun gibi "gitme aziz baskan" diye yuruyus yapanlarin, futbol ile yanlis kararlar aldikca sorgulamayan, basarisizliklar ve rezaletler pespese geldikce siniklesen fenerbahcelilerindir.

anlamiyom yaw kulup mu yonetiliyor derebeyligi mi anlasilmiyor. yalniz hakkini yemeyelim sanki transfer yanlislarindan ders almislar gibi, mesela artik sirf alex'in takim arkadasi diye gidip maldonado'yu felan almiyorlar. madem teknik direktor'un basarisiz olmasi fenerbahce kariyerini etkilemiyor, eski basarili topculari da geri al o zaman anelka, appiah, tuncay gibi.. onlarin ne sucu vardi anasini satiyim..
tek kelime ile rezalettir.

artık yönetimin taraftarına kulak vermesi lazım. bu mantelite ile devam edildiği sürece olan yine fenerbahçe taraftarına olacak. hem kupayı hem lig şampiyonluğunu son maçta veren bir adamla nasıl olurda yola devam edilir. bunun mantıklı bir açıklaması yok. yazıklar olsun fenerbahçe yönetimine.
(bkz: ağlamak istiyorum)
daumla yola devam edilmez, yoldan çıkılır gerçeğini atlamış olan fenerbahçe yönetim kurulunun aldığı karar.
2010-2011 sezonu da piç olmuştur fenerbahçemizin.
transferi aykut kocaman'ın yaptığı bir ortamda, daum yine başarısız olursa seneye daha büyük kargaşaya sebep olabilecek bir gelişmedir. bu sene yine aykut-daum haberleri uçuşacak medyada sanırım.
evet son dakika giden bir şampiyonluk daha eklenicek demektir fenerbahçe tarihine.
alkol içmeyen bünyelerde sarhoşluk yaratmıştır.
fenerbahçe taraftarınında daum la saçı "yol"a devam edeceğine dalalettir.
fenevin azize döneminde yaptığı bir ilktir. şampiyon yapamayan bir adamı göndermediler. iyi mi yaptılar? bence evet daha bir karışıklık çıkacak gibi duruyor.
bir galatasaylı olarak moralimi düzelten neşeme neşe katan bir durum.

her yerinden öpüyorum başkanım
Fenerbahçe'nin 2 senesinin 8.5 milyon Euro'ya satılmasıdır. Tazminatı ödemek için paraları çıkışmadıysa toplardık aramızda.