1. 4866.
  zor günleri atlattık sayılır.şampiyonlar ligine doğrudan gideceğiz.yobo gelmezse bir yabancı stoper,bir de ön orta saha alsak sezon başlayana kadar artık bize karada ölüm yok.
  3 -4 ... tataramazan
 2. 4867.
  taşşakları bir milyon ton çektiği iddia edilen, ama nedense ünal aysal'ın basit ve fenerbahçe'yi hedef almayan açıklaması sonrası adeta götü tutuşan, resmi sitesinden "ama böyle oyunbozanlık yapmayın yaneee" şeklinde açıklamalarda bulunan, bir süre saygı duymak için kastığım ama artık kendimi zorlayamadığım, yanardöner zihniyetli adamlar tarafından yönetilen kulüp. böyle bir çiğlik, böyle bir yüzsüzlük görmedim ben hayatımda.
  6 -3 ... vangobbel
 3. 4868.
  (bkz: overrated)
  1 -2 ... ganja maryjane
 4. 4869.
  gördük ki türk futbolunun tek gerçeğiymiş. her yerdeymişler. federasyonda, kulüpler birliğinde...

  anlamadığım madem öyle niye soruşturmaydı gözaltılardı diye bizi ayağa kaldırdınız ki. biz zaten biliyorduk kimin ne şikesi yaptığını. sandık ki adalet olacak, suçlular ceza alacak.

  meğer kazın ayağı öyle değilmiş.

  para konuştu ve biz yine dinledik.

  isterse tüm türk takımları bütün uluslararası liglerden men edilsin ama fenerbahçeye bir şey olmasın.
  4 -4 ... mellonnim
 5. 4870.
  resmi siteden yaptığı açıklamayla galatasaray'ı türk futbolunu güven bunalımına sokmakla suçlayan kulüp.
  * * * *
  lan ne güldüm be.
  -4 ... killanici
 6. 4871.
  federasyon başkanının beyanına göre bundan böyle yöneticilerinin şike yapması halinde asla ceza almayacak olan kulüptür çünkü kişiler ayrı kurumlar ayrıdır.
  -2 ... arjuna
 7. 4872.
  kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın bu sevdadan ayıramaz bizleri.

  şikeymiş! cezası neyse çekeriz. çekiyoruz da zaten. takımın daha sezon başlamadan yıpratılması ile bunu gördük. ama diğerleri gibi son derece şerefli 8-0 şampiyonluğu veya mahkeme kararı ile şampiyon olmak gibi deneyimlerimiz yok! o yüzden cezamızı çekiyoruz. ha bir de şu var... trabzonsporlu kardeşlerimiz. açın bakın önceden trabzonspor ile ilgili neler yazmışım diye. geçmişimi anlayın. 'şikeciler' yaftasını yapıştırmadan önce bucaspor'a attığınız ikinci golü izleyin. yürüyerek, engelsiz ve çalımsız...
  2 -1 ... doc dr c sinan sagiroglu
 8. 4873.
  şu sıralar içine kapanmış taraftar. sosyal medyada etkisizler, sokakta tuttukları takımı söylemekten çekinir hale geldiler. şike soruşturması ilk başladığı zaman yakıp, kavuran; asan, kesen taraftar kaybolmuş. gelecekten umutsuzlar...
  -1 ... mehmet ergul
 9. 4874.
  ünal aysal'ın açıklamalarını anlayamayacak kadar zeka yoksunu insanların taraftarı olduğu kulüp.

  ne diyor adam. arkadaşım suçlu varsa bulunsun öyle başlasın lig, suçlu yoksa aklayın çıksın dışarı öyle başlasın lig.

  1 aylık kulüp başkanı adamın icraatlarına bok atacağına, haklı adam arkadaş kim suçluysa çeksin cezasınız, suçsuzsa çıksınlar dışarı desene.

  madem korkmuyosun ne gocunuyosun arkadaşım? bir insanda korku yoksa gerçekler ortaya çıksın, şaibeli durum ortadan kalksın diyen bir adama niye kızsın.

  çıkarsın delikanlı gibi evet kardeşim bekletelim ligi dersin temizsen. hala yok fenerbahçe korkusuymuş vs. vs.

  işte arkadaşım bu yüzden bir bok olamıyosunuz, olamıyacaksınız. aziz yıldırım gibilerin kafanıza soktuğu biz çok büyük kulübüz havalarınız yüzünden mümkün değil uzayıp kısalamıyacaksınız. vizyonunuz bu. herkes bir, siz tek başınıza di mi?

  millet ağlıyo bak ünal aysal'ın açıklamalarından sonra sizin için. azcık delikanlı olun, bakın, görün kim tek başınaymış, kim bukelamunspormuş.
  3 -3 ... jamall
 10. 4875.
  dünden beri yaptığı açıklamalarla beni güldüren, riyakarlığın sınırlarını zorlayan yönetime sahip spor kulübü.
  geçtiğimiz sezon yaşanan cemal nalga skandalında kendi resmi web sitesinden hemen hükme varıp 500 yıllık kültürü kendi ucuz cümlelerinle suçlayan sen değil miydin! tbf nin acil toplantısıyla galatasaray erkek basketbol takımının puanlarının silinmesinde neden galatasaray ın savunma yapma hakkını görmezden geldin! skandalın daha ilk gününde "olayın takipçisi olacağız" açıklamasıyla tehditler savurup hiç bir delil ortada yokken suçlayan sen değil miydin, olayın tüm detaylarını resmi yayın kuruluşlarında yayınlamakta geri duramadın - ki galatasaray spor kulübü şike olaylarını kendine ait hiç bir yayın ve yayım kurumunda haber yapmamıştır-.

  şimdi bu masum çocuk / mağdur edebiyatını bırakın! suçlamaktan ve saldırmaktan vazgeçin! vazgeçin ki kabahatinizi bir erkek gibi kabul edip içinizde ki pislikleri temizlemeye cesaretiniz olsun! ya da pisliğiniz de boğulmaya başlayın! omurgasızca!!
  1 -2 ... millervemarlboro