bugün

yeni bir yazarımız. aynı zamanda kendisi gözümün nur'u. çok sevdiğim insanlardan. ha bu kimi ilgilendirir ki? beni!
israil hakkında yerinde ve mantıklı yorumlarıyla takdirimi toplamış yazar. aynen devam diyorum kendisine.
(#4490895)entry'sinde bahsettikleri gibi* olduğunu düşündüğüm yazar.*
(bkz: liv tyler a acik mektup/#4686324)

liv tyler'a olan aşkıyla içimi cız ettirmiş uuser. * duy artık bu adamı liv!
Kojiro Hyuga karmasını dikkate almadan sözlüğü şenlendirme çalışmalarına tam gaz devameden beşinci nesil yazarımızdır. hoş gelmiştir.
kanıt olarak:
basenleri geniş küçük göğüslü kadınlar/#5847855
fransız kadınlarla seks konusunda uzman olmuş ayrıca yaşadığı her türlü özeli geneline aksettiren arkadaşımızdır .
ilerleyen dakikalarda " fransa mandasına bir türkiye " başlığını açmasından " fena halde tırstığım " yazar.*
an itibaiyle kendisini düşmenim ilan ediyorum yazarıdır.
fena halde fransız trollüğü yapan yazar.
(bkz: napoleon bonaparte vs fenahaldetirstim)
--spoiler--
Zall hemen buraya gele..
fenahaldetırstım rumuzuyla sözlüğü şereflendiren yazara Kapitülasyon vere..
tez halde uçurula..
--spoiler--
napolyonun soyundan geldiğine inandığım yazar.
3 entrysini okudum. Hatırlamıyorum şuan biri ufak memeler ve basenlerle ilgili, diğeri kıbrıs ile ilgiliydi yamulmuyorsam. Ağır saçmalayan yazar. ama öyle böyle değil.

(bkz: Ne içtiysen söyleme)
(bkz: adı sende kalsın)
eger kabul ederse kendisiyle paris'te bir café au lait icmek istedigim yazar.
fransız asıllı türk yazar. kolunda tümer metin'inkine benzer, fransızca ifadeler içeren bir dövme var. türkçeye çevirisi : "beni ancak fransızlar yargılar".
fransa degil quebec lidir. yanlış olmasın.
(bkz: oneydilan)*
nicolas sarkozy tarafindan kendisine sozlukte fransayi ovmesi icin ödeme yapildigini dusundugum yazar.
lafmacun'da vardı bir ara, fransız bilmemnesi şeklinde bir yazar. fena halde onun tarzını hatırlatıyor.
gülmek için ısrarla poposunu kullanan yazardır. fransa' yı düşlemeyi bıraksa daha zahmetsiz bir gülme şekli bulabilir halbuki.
(bkz: beğin işte bu gençlerimize emanet)
(bkz: #5891637) ikinci bir maldanadam vakası olan yazar.