bugün

Sosyopatinin bir çeşiti.
bunların alayı böyledir.
şıllıklar.
Kadınları ön plana alan bir akım. Yerinde yapılırsa, feminizm iyidir. Sonuçta, kadınlara iyi davranmak gerekir. Öncelik vermek gerekir. Centilmen erkek olmak böyledir biraz.

Onun dışında her iki cinste insandır.
Halen kadın erkeğin eşit olduğunu savunan insanlar var ya gidin once dunyayi yoneten sirketlerin nufus planlamasi adina erkek ve kadin hayati uzerindeki oynadigi oyunlari inceleyin. Modern populerizme uymayin. Bunu sizi aydin degil okumus cahil yapar.
Diğer “izm” ler gibi bu da sıkıntılı ülkemizde. Kadın erkek eşitliğini sağlamak için kurulan bu “izm”, ülkemiz orospuları tarafından “feminazi” ye çevrilmiş olup kendi işlerine geldiği şekilde lanse edilmeye çalışılmaktadır. “Namus iki bacak arasında değildir”, “sevişirim evlenmem, hamile kalırım doğurmam” tarzı pislikler de bunlardan çıkmaktadır. Orospuluğa kılıf diyebilirim. istisnalar elbet vardır.

Arkadaşa mesaj yoluyla atmıştım. Kopyaladım yapıştırdım.
Evet eşitiz.

Bir kere erkekler kadınları korumayı ve küçük görmeyi bıraktığında amaca ulaşılacak.
türk aile yapısını yok eden zehirli bir akım.
Erkek egemen dünyayı yok sayan, kadınların da günümüz hayatlarında etkili bir yerde olduğunu düşünen hareket.
Ben bunlara çok acıyorum. Orospuyuz sürtüğüz diye gezmişler meydanlarda. Sabiha gökçen de kadın bu "orospular" da.

Aciz kekolar :d.
Namuslu kadınlar yaratan cinsiyetçilik akımı.
Düşünce akımından ziyade bir psikolojik hastalıktır.

Dışarıdan masum görünür, haklı bir tepki olduğunu zannedersiniz. Fakat öyle değildir, ardında sapıkça düşüncelerin olduğu bir oluşumdur.
ezanı ıslıklamak da nedir allah aşkına. sizin yapdıklarınızı elin yahudisi elin yunanı bile yapmadı. bundan böyle bütün feminist oluşumların karşısındayım.
orospu olduklarını iddia ediyorlar buyrun.

https://galeri14.uludagso...-fotograflari_1818502.jpg
3-5 malın pozitif ayrımcılık kastığı bir olgu.
Kadın ve erkeğin hak ve özgürlükler bakımından eşit olduğunu savunan görüş. Ki sonuna kadar destekçisiyim zira bir kadın olarak bir erkek kadar insanım.

Pozitif ayrımcılığı gereksiz bulduğum aşikar ki ülkemizde bu işler çok yanlış anlaşılıp yanlış yansıtışıyor ne yazık ki. Zira pozitif ayrımcılık kadın üstünlüğü ve feminizm erkek düşmanlığı olarak yaşanıyor ve yaşatılıyor. Al işte bu ülkeden kaçmak için bir sebep daha. Zira ne yapsan düzelmiyor ayarları öyle bir bozulmuş ki tutmuyor. (bir meseleyi daha memleket meselesi haline getirdim ama bu zaten hep böyleydi)
Geçim kaynağı nafakadır.
Aptal kadınsıların hep bir şekilde övüp 'gerçek feminizm bu değil" dediği halbuki gerçek feminizmi bilediği olgu, gerçek feminizmin %95'i lezbiyen feministtir zaten konu çöp. Zaten, kadın hakları vicdan ve devlete kaldıysa iş yaş, bir de bir "izm" e kalması daha da yaş.
Feminizm doğru bir şey. Bu kadar net konuşarak bitiriyorum konuyu. Boş yapmayın.
Salaksınız ki.
eşit haklar✔️
eşit sorumluluklar❌.
Her akimda oldugu gibi yanlis anlasilan gorus. Benim bildigim feminizm kadin-erkek esitligi iken bazi feministler kadin ustunlugu olarak goruyor. Yanlis. Adina feminizm deniyorsa gecmisten beridir suregelen eril hakimitten oturudur. Esitlikcilik denseydi toplumda ayni etkiyi yaratmazdi. Bu guzel bir dusunce ama ayni zamanda kadin ustunlugu gibi gereksiz yerlere evrilmesini de saglayan bir etken. Bastan beri esit olabilseydik esitligin adinin feminizm olmasina da gerek kalmazdi.
Geçim kaynağı nafakadır.
sokakta “nedir?” diye sorsanız 100 kişiden 95i yanlış cevap verir veya hiç cevap veremez. Ne yazık ki bunun eğitim seviyesiyle de bir alakası olmadığını görüyoruz.
Feminizm 18. yy. Sonlarında ingiltere'de yayılmaya başlayıp günümüze kadar gelmiştir. Bilinenin aksine feminizm kadınların egemen toplum oluşturmaktan yana oldukları değil kadın erkek eşitliğini lanse ettirmekten yana savunuculuğunu yaptıkları bir akımdır. Sözlükteki hanım kişilere duyurulur. Çoğunun anlattıkları feninazidir. Uluslararası ilişkiler hocam sağ olsun.
gidin inşaatta çalışın o zaman dediğim ideoloji.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar