1. 1.
  Bir takım sorulardır.

  Niyetiniz nedir, kadın olsun erkek olsun gelişmiş ve bu uğurda bedel ödemiş toplumların seviyesine çıkmak mı yoksa abd zenci yada Latin Amerikanın dili uzun, kucaktan kucağa dolaşan kızlarını yeni dünya düzeninin yeni normu olarak herkese dayatmak mı?

  Bir de sizin düzeninizde erkeğin yeri nedir? En anti feminist bile kadının yeri evidir diyerek ona bir paye veriyor, feministler bu konuda ne vadediyor belli değil.
  4 -1 ... tea man
 2. 2.
  bir 1 60, 5 cm kırmızı ojeli tırnaklı, dolgu topuklu, mini etekli kalın bacaklı, sarı ya da gri saçlı ya da mavi yeşil saçlı piercingli ya da dövmeli bir feminist olarak kucaktan kucağa dolaşan kızları yeni dünya düzenine göre herkesin penisine dayatmak cevabını veriyorum. çünkü ben genelde öyle yaparım.

  bizim düzenimizde erkeğin yeri yoktur çünkü biz olmazsak erkekler olmaz erkeği zina ya da cima ederek biz dünya ya getiriyoruz.

  son olarak

  am benim dilletirim, bel benim bağlatırım.

  çıplak gezsem bile bana bakamazsınız!
  2 -3 ... siradan sir adam
 3. 3.
  Seksin kendisinin kadını aşağıladığını düşünüyor musunuz.
  2 -1 ... prensest
 4. 4.
  sayın feminist, neden kadın?
  ... bobcat
 5. 5.
  Erkek ile kadının eşitliğini savunduğunuz halde niçin akımınızın ismi "kadıncılık" ?

  Bunun yerine "hümanizm" tarzı bir isim daha tutarlı olmaz mı sizce?
  2 -1 ... petit homme
 6. 6.
  Nafaka hakkında ne düşünüyorsunuz
  Kadınların çalışmadan erkeği sömürdüğü boşanma sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz
  Evlilik sözleşmesine neden karşısınız.
  ... fyodor paskevich
 7. 7.
  burjuva feministleri dışında, feminizmin sosyalizm boyutu ile ele alındığını düşünürsek, feministler, sosyalistler gibi her türlü sömürüye karşı olduğu gibi kadın cinsinin erkek cinsi tarafından sömürülmesine de karşı çıkar.

  kadına ya da erkeğe, sadece cinsiyeti yüzünden verilecek her türlü ayrıcalık, karşı cins üzerinde bir sömürüye neden olacağından ötürü hiçbir sosyalistin ve feministin bunu kabul edebilmesi beklenemez.

  feministler, kadının ya da erkeğin diğeri üzerinde yaptığı her türlü sömürüye doğrudan karşıdır.
  ama bu kadına ayrıcalık verir, ama bu erkeğe ayrıcalık verir, farketmez, bir cinsin diğerinden üstün konumlanması -sadece cins farklılığı sözkonusu olduğunda- feministlerin doğrudan karşı çıktığı bir durumdur.

  burjuva feministlerine gelirsek, kadınların erkekler ile aynı haklara sahip olması gerektiğini iddia edip, pratikte kadınlıktan doğan her türlü avantajı kullanmaya bayılırlar.
  onlar burjuva ve liberaldir, onlar erkeğin haksız yere daha fazla para kazanmasına karşı çıktıklarını belirtir, ama sekreterlik yaptığı şirkette kadınlığı sayesinde patronuna yakın maaş alabilir..

  burjuva feminizmi sosyalizm mücadelesini bölen, ve aslında kadının erkek ile eşit haklara sahip olmasını değil de para merkezinin biraz da kadına kaymasını arzu eden bir akımdır.

  burjuva feminizmi doğrudan ya da dolaylı olarak sömürüye karşı değil, aksine sömürenin kadın olması gerektiğini vurgulayan akımdır.

  burjuva feministleri yalnızca kadınlardan oluşur, çünkü mücadele ettikleri şey doğrudan erkekler için tehdit olmakla birlikte hiçbir zaman sömürüsüz bir dünya için değildir.

  feminizmi sosyalist bakış açısıyla yorumlayan kitleler zaten şuanda erkekler ile mücadele vermektedir.

  kadın erkek eşitliğini savunduğunu iddia edip kitlesini kadınlarla doldurup taşıranlar, benim ne demek istediklerimi çok iyi anlamışlardır.

  kadın yalnızca her türlü sömürüye karşı çıktığında özgürleşebilir.

  kadın erkek ile eşit sömürülmek için değil, aksine erkeklerle birlikte sömürülmemek için mücadele vermek zorundadır.

  kadınlar bugünü yaratan olduğu kadar yarını kurtaran da olacaktır.
  çünkü kadınlar göğün yarısıdır.
  1 ... napesend
 8. 8.
  Babanızın bundan haberi var mı?
  6 -2 ... vahdettino rossi
 9. 9.
  Babam eşine ve kızlarına düşkünlüğü ile, kadın savunucusu oluşuyla benden daha feminist diyebilirim. Feminizm adımlarımı kendisiyle attım. iyi ki varsın babişkom.
  Neticede erkeklere yaranan acınası biri de olabilirim ama olmadım. Teşekkür ederim babacım bana ayaklarımın üstünde durmayı ve bana benliğimi armağan ettiğin için. Öptüm.

  Başka sorusu olan?
  14 -9 ... essy
 10. 10.
  Sizin dünyanızda erkeğin yeri ne olmalıdır?

  Soru bu. Bırakın laga lugayı.

  Eğer iyilik, güzellik dediğiniz anda muhafazakar dünyaya adım atmış oluyorsunuz. Yok eğer ben ben ben dediğiniz anda da hoşgeldin günahlar alemi.

  Evet, feminizm 3 büyük din ve kapitalizmi salladı yeni dünyanın sancısı biraz da bu yüzden.
  1 -1 ... tea man