bugün

kızlar olmadığından abazan dolaşmaktır.danışman hocaların yurt programında sizi sabah namazına uyandırıp uykunu berbat etmeleri,kaynak bakımından sıkıntı çekmemek,eğer okulunuz cemaatçiyse okuldaki hocalarla da iyi geçinmektir.

edit:ha bir de kantinlerinde sadece cola turka var.o yüzden kolanızı marketten getirin.
diğer dersanedekilerden çok daha iyi ve ilgili hocalara sahip olmaktır. birazcık namaza, niyaza ilginiz varsa namazı niyazı unutmamanızı sağlamaktır. diğer dersanelerden çok daha fazla sayıda yayına sahip olmaktır. örnek verirsek, fem, güvender, körfez, zirve, maltepe, pi analitik vs... buna mukabil çağrılan hiçbir yere gitmek zorunda değilsinizdir efendim. 7 sene devam ettim ben bu dersaneye. ve bir gün bir güne de yurtlara oraya buraya gitmişliğim yoktur. herkesin dini kendine hesabı, hiçbir ibadeti de yapmak zorunda değilsiniz bu dersanelere gittiniz diye. asla da dışlanmıyorsunuz onu da bilin. ha cemaatçi miyim değilim.

edit: eksi verenler veya görüşüme katılmayanların her türlü itirazına ve sorusuna da açığım, bu nefretin sebebini merak ediyorum böyle bir şeyle yıllar boyu karşılaşmayan biri olarak lan. beni bilen bilir bu sözlükte, ağzımın ne kadar bozuk olduğunu, her telden çaldığımı falan da falan. ne onlardanım, ne sempatizanıyım, ne de adam topluyorum.
beraberinde fem dershanesinin yurduna gitmektir.
Devlet kadrosunda görev yapamamaktır.
Gülen çetesinin neferi olmak isteyenlerin mekanı...

Yıllardır küfreden biriyim bu adama. Çok şükür.