bugün

eski rtuk baskani televizyon yapimcisi.
isim benzerliginden dolayi yanlislikla tasarruf mevduati sigorta fonu uyeligine atanan rtuk eski baskanidir.
ilgili yasaya gore, iki yil gorev yapmasi gereken tmsf kurul uyeleri gorevden alinamadiklari icin fatih karaca'nin uyeligi degistirilememektedir.
medyanın gücünü göstermiştir. medyatokrasi.. http://www.haber7.com/hab...aciran-tartisma-VIDEO.php
(bkz: ne oldum degil ne olacagim demeli)
başkent üniversitesinde ileişim hukuku dersine giren rtük eski başkanı. temizlik hastasıdır. 100 kişilik amfi de herkesi teker teker yoklar. herkesin adını ve oturduğu yeri bilir. bir hafta derse gelmezseniz hemen anlar. sınavları basittir ama 1 soruya 3 sayfa cevap ister. özel şöforüyle gelirdi derse, önce şoförü evraklarını getirir sonra kendisi derse gelirdi. hey gidi günler be sözlük. çok şey öğrenmiştim ondan. sağolsun var olsundur.
(bkz: mabel matiz)
kendisini babamın sayesinde tanımıştım. babamın eski dostu olmasının verdiği rahatlıkla fatih amca diye çevrede gezinirken. birgün kanala gittiğimde gördüm ki herkes kendisine adeta tapar gibi hürmet göstermekteydi, kanalda ve çevrede herkes " başkan " diye saygı duymakta olan bu insana o günden sonra ne diyeceğimi şaşırdım. itibarının ve bukadar büyük bir güce sahip olduğunu gözlerimle gördükten sonra, hala kendisine nasıl hitap edeceğimin zorluğu çekiyorum. kendisine minnettarım, sayesinde dokunulmaz bir kimlik kazandım. hem iyilik meleği, hemde dünyalar tatlısı insandır.
yani mabel matiz dir.
Mersinli bir Dişçidir

görsel