bugün

Sekse düşkün ikinci nesil yazar
Steve isimli şahsı tranfer etmek isteyen arkadaslara küfür ve seks dersi verebilecek kadar engin bilgilere sahip olan, sınır koyulmadığı taktirde araba egzoslarına ve tuğla deliklerine saldırabilecek azgınlık kapasitesine sahip yazardır. Steve yanında yemedinde yatsındır. 3 günlük agzımı açtırmayındır.
(#114186) entrysi ile yarılmamıza sebep olmuş genelde sözlüğümüzün belaltı kısmını zengilleştiren tecrubeleri (#104328) ile bizi mutlu kılan yazarımızdır.
şuan üye listesinde "ç" görünen yaramaz bir yazardır.
şahin k felsefesini kendine yaşam tarzı olarak benimsemiş, ben "yazma artık su seksi mesajları" dedikçe inadına yazan laftan anlamaz yazar.*
Bir semt ismi yalnış hatırlıyorsam.Benim eve çok yakın her gün girip çıkarken gördüğüm saygı duyduğum bir yer..
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nde aramızda bulunan arkadaşlardan bir tanesi. espirileriyle zirveye renk katmıştır. teşekkür edilesi uuserlarımızdan biridir *
avatarındaki sahin k resmine bakarak değerlendirilemiyecek kadar etkili ve de tepkili fikirleri olan yazardır.
paparazzi olması muhtemel yazar.
(bkz: ogretmenlere yapilan esek sakalari)
bu adam niye çaylak sorusunu sorduran yazılar yazan komik-sapık an itibariyle çaylak
an itibariyle yazar. artık çaylaklığa düşmesin.
bazı entryleri, sadece, yazılmış olsun diye yazıldığı izlenimi veriyor...

bir de kimse yazmamış, ben yazayım bari. bir yazar.*
daha az küfür kullanırsa daha az itici olacak yazar..
akibeti hakkında isabetli bir karar verilen * yazar.moderasyonu kutlama vesilesi.
(bkz: olacagı buydu)
(bkz: simdi bu yazar ucuyor mu)*
biyolojik terim olarak-arada bir i eksiği-yumurta kanalıdır.
moderasyona son anda bir darbe vurarak bu çaylaklığı kaldırırsanız alayınızın...diye bi başlık açtığını ve üyeliğinin kendisinin silinmesini isteyen kişi

kendisi yok ama bizi biyerden izliyo ***
sözlük camiası sözlüğe renk katan başlıklarından mahsur kalmış olsa da, benimle hala bire bir diyalog halinde olan eski yazar.

kendisi yok ama msn de beni taciz ediyor..
normalde bakınca fallopi(ı)tüpü diye gözükmekte.
nedense bu yazarın ben istatiskileri de gözükmemekte?
Bazı entryleri bana bir yerden tanıdık gelen ,gözüm ısırıyor bunu tarzında durumlara düşmeme sebep olan yazar.Tabu diyalogları buna bir örnektir.Ha belki de ben paranoyak malın tekiyimdir.Belki de öbür sözlükte *de yazarlığı bulunuyordur.O yüzden aynı entry cart curt...
Ne olursa olsun bire bir aynısı olmamalıdır.Birçoğumuzun diğer sözlüklerde yazarlığı bulunuyor.Ama aynı konudaki entrylerimizi copy paste tarzı buraya yazmıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar