bugün

yazar arkadaşların * sözlükteki sazanları yakalamak için kullandıkları yöntemlerin en bayatı ama her zaman işe yarayanı. *
(bkz: selen17f)
sozlukten atılma sebebiydi bir zamanlar; fakat kaldırılı sanırım, veya mesru edildi.
mail hizmetidir
24 saat sonunda kendini imha eden fake account
http://www.pookmail.com/
hayali firmalarin, hayali fatura cikarma isleminin ingilizce türkce karisim aldigi durum hali...
sözlüklerin önemli dertlerinden biridir. bir kişi başka nickle de hesap alıp, oradan her türlü polemiği ve kavgayı sözlükte çıkartabilmektedir. bunun önüne geçmek için ip takibi yapılmaktadır. anormal bir durumda ise genelde iki hesapta kapatılmakta.
xuqa yonja facebook gibi bilimum arkadaşlık sitelerinde sıklıkla görülen sahte hesap türleridir.
iki yüzlülerin ikinci yüzüdür. savaşçılardır * , seviyesizlerdir, gerçek bile değillerdir...
sanalın da dibinde, ''the most'' kalıbındaki sanallardır..
yeni bir yazar. hoşgelmiş.
bu aralar sözlükte gözüme pek bir takılmaya başlayan hesap çeşidi.
o kadar çok var ki, bazen söylesem mi yoksa bu beyin özürlülerin çırpınışlarını izlemeye devam etsem mi diye düşünüyorum, bu hasta pislikler eğlenip, fark attıklarını, herkesten farklı bir zeka olduğunu sanıyorlar o koca kafalarının sebebini, evet, dünya da böyle bir yer, basit bir oyun alanı, devam edin böyle...*
ekşi sözlük'te bugün itibarıyla serbest bırakılmıştır:

acanlardan ziyade yazildigi gibi okuyanlar rahatsizlik verir.
biraz karakter sahibi insan böyle bir şeye başvurmaz.

tam anlamıyla yavşaklık.
5'er 5'er kullanan adamların önüne geleni itham ettiği zımbırtı. evet çok doğru "kişi kendinden bilir işi."
milletin yedi ceddini rahat rahat s.kebilen, ona buna o. çocuğu diyebilenlerin ve ceza almayanların silinmeyenlerin üstüne bir de beşer beşer aldığı şey.

kim feyk lan? ispat etmeyen ve ispat etmeden ötüp duran o. çocuğunun alası olsun. hadi böyle öt.
neden alındığı merak edilen hesap.
hayır, (bkz: neyin peşindesiniz)
bu fake hesap olayını üstüne alınan malları görmemizi sağlamış..

sen niye atladın yiğidim? diye sorarlar adama!

zoruna gitmesin kimsenin, benim mahlasım belli, yerim belli yurdum belli. söyleyeceklerimi de kimseden sakınmam, gocunmam. kalkmış göt yarrağa karşı gidermiş derler.
moderasyonu psikolojik baskı altına alarak yok öyle yok böyle, cezada almıyor ayaklarını geçeceksiniz. adam olacaksıınız, kimseniz neyse derdiniz gelip delikanlı gibi söyleyeceksiniz.

millete mesajlarla arkamdan konuşmayacaksınız,
o kadar göt varsa karıya kıza mesaj atana kadar gelip delikanlı gibi bana atacaksınız. atacaksınız ki bileyim kim kimdir, kim neyin evladıdır...
karı gibi ordan burdan laf sokan, cevabını alınca da salağa yatan ve de feyklerin alasını döndüren asosyal itlerin oyuncağıdır.
karı gibi ona buna milletin arkasından konuşup mesaj atan, zamanında yediğini şimdi götüğnden çıkaramayan yazarların kullandığıdır. tekrar diyorum, karısını kızını.. o kadar dıyorum bak... mılletı sınır etmek ıcın adam gıbı eglenme amaclı kullanmayanların yedi ceddini..
(bkz: şizofren yazar)
(bkz: fake hesap alan orospu evladıdır)

olm ben böyle bi başlık açtım. en kötülere girdi lan. siz hala burada fake hesap alan namussuzdur falan deyin.

en kötüler diyorum bak.

ayrıca özelden küfür edenler o başlık için falan.
FAKE HESABI OLAN NE iSTiYORSANIZ O OLSUNDUR.

ULAN KÜFÜR EDiCEM DE TAŞKALASINA TAKILAN ÇOK ADAM BiLiYORUM, UCU ONLARA DOKANIYOR. *

ONLAR HARiÇ FAKE HESAP KULLANANI CÜMLE ALEM SÜLALESiYLE KULLANSIN. *
nickaltıma bin kere "feyk bu" yazan tipitiplerin sonra "orospu çocuğudur" diye küfür eden acizlerin "bana feyk diyon bi de orospu çocuğu diye artistlik yapıyon. ispat etmeyen orospu çocuğudur." dediğinizde "u dönüşü" yaptığını gördüğümüz sözlük şeysi.
fake hesap. (iyi okuyun)!

fake hesap çok amaçlı kullanılır. fake hesap ispat edilemez. azıcık beyni olan adam iki farklı ip adresinden girildiği taktirde moderatörlerin bile bu duruma ses edemeyeceğini, hatta moderasyondan alınan izin ile aynı kurum,
ev, internet cafelerinden birçok hesap kullanılarak sözlükte yazarlık yapılacağını bilir.

fake hesap yazarın yazış şeklinden, sataştığı kişilerden, upladığı başlıklardan ve değindiği konulardan anlaşılır.
bunu bir kişi anlıyor ve size bok atıyorsa pek fazla dert etmeyin, nerede yanlış yapıyorum diye bakın.
eğer iki kişi aynı şeyi diyorsa nerede yanlış yapıyorumu sorgulayın,
eğer bunu size üç kişi diyorsa, onlara fake olmadığınızı açıklamaya çalışın,
eğer bunu size her konuştuğunuz ve tartıştığınız adam diyorsa, uzun zaman ara verip gelip hep aynı adamla uğraşıyorsanız, ve bu artık anlaşılmış ise, cümleleriniz ve insanları fişleme şekliniz hep aynı ve diğer eski yazarlarla örtüşüyorsa boşuna kendinizi savunmayın, siz bir fake hesapsınız.
"bunu kantılayamayan onun bunun çocuğudur" gibi söylemler ise sizin suçsuz değil aksine fake hesap kullanan bir gerizekalı olduğunuzu daha da onaylar niteliktedir.

fake adresten kastımızın ne olduğunu herkes anladıysa bu doğrultuda eğlenmek için fake hesap alanlara lafımız yok, lafımız bu hesabı kötüye kullanan, normal hesaplarıyla insanlara söyleyemediklerini baska hesaplarla ona buna pavkıran kişilerdir.

beni hiç tanımayan bir adam sözlüğe üye olduğu gün,

bakın! sözlüğe ilk üye olduğu ve 10 entry girdiği gün gelip bana sövüyorsa, bok atıyorsa, ve ben bunu tanıyorum bütün yazıları aynı bunun diyorsa, daha sonra kaybolup kaybolup yırtık dondan cıkar gibi tekrar gelip tekrar aynı kişiye çatıyorsa, kusura bakmayın ama yemezler, hayvan terli...