bugün

yakında karma sistemine geçerse şaşırmayacağım site. beğen diye bir uygulama yapmışlar. hoş bir şey. korkuyorum biz türkler bunun da bokunu çıkarırız.
yunan müziği sevenler adındaki bir grubun hacklendiği site. hackleyen de turkmafia diye bi hödük. lan ne mallar var!

edit: o mal aramızda galiba. eksiyi basmış. malsın işte olm kabul et.
yeterince meşhur olamamış sikindirik fasilite. rammstein gibi grubun 202 bin hayranı var, öyle bir fasilite bu. benim bildiğim rahat bi 10 milyon var, bari 1 milyonunuz gelin lan?
(bkz: bugun seni facebook ta goremedım korcan)
durmadan yeni ekşın ve aktivasyon durumları ekleyip insanın beynini salataya çeviren sitedir. biraz daha sadeleştirilip kısık ateşte azıcık pembeleştirilse çok daha lezzetli olur kanımca.
ambalajlanma ve etiketlen(dir)melerin çarpıştığı, ''biri bizi gözetliyor'' temalı paylaşım sitesi. hayatında renk olmadığını iddia edenlerin bile tüm tezlerini çürütür, vakit ayırma dertleri yoksa.
eski sevgili takıntısını her daim canlı tutan şeytan icadı!

eski sevgilinin kim kiminle nerede ne yapiyor tadındaki 'yeni' hayatına, gittikçe kabaran arkadaş listesine ve bol kahkahalı ortam fotoğraflarına tepkisiz kalabilmek, peygamber sabrı göstermenin 21. yüzyıl versiyonu olsa gerek.

not: bre ağzına tükürdüğümün kızı " bu resmini çhok sefdim bi kerem =)) " nasıl bir yorumdur lan?!! o sefdiğin mayolu fotoğrafı geçen yaz ben çekmiştim bi kerem! ühühhüüü

edit: he is in a relationship with 'ağzına tükürdüğümün kızı'.*
bir süredir resimlerde, mesajlarda gezinirken e-kolay.net'e ait bir link açmaya çalışarak fıtık eden site.
an itibariyle youtube dan bi farkı kalmamış sadece poker oynamama yarayan site.
Şimdiye kadar akıllıca hiç bişey yapılmadığını gördüğüm düzeyli kullanılırsa zevkli olabilicek ama unutmamlıdırki (bkz: yonja) adlı sitenin gelişmiş halidir , kendiminde dahil olduğu boş vakit geçirgeci ..
arkadaşlarla ortak fotoğrafları yükleyip onların buradan almasını sağlamak açısından güzel bir şey gerçi bu iş için başka şeyler de olabilir ama msn vb. transfer programlarıyla bu iş çok uzun sürüyor.
herkesin birbirine moral manyağı mesajlar attığı garip bir site.

lan bu kadar mı samimiyetsiz olunur be.

gereksiz hadise.
gençleri hissetirmeden röngenci yapan site, anasayfamı açıyorum bilmem kim şu arkadaşınızı 3 fotoğrafta etiketledi, hemen açıp albüme bakıyorum bir çok tanımadığım insanın fotoğrafına iştahlı iştahlı bakıyorum ,eğleniyorum da yalan yok, manyak ettin bizi facebook...

bir de tanımadığı kişileri 'işte benim çevrem bu kadar geniş' diye ekleyen, abazan olmayan manyaklar var, 245 tane arkadaşı var oha be oha...

isyanım bitmedi a dostlar msn deki iletiler gibi anlık kişisel bilgi verenler var misal :(((((, hemen ordan kötü gün dostu yetişip 'ne oldu canım ,neyin var' yazıverio , o da kem küm ettikten sonra arkdaşlarının hepsine içini döküyor, hepimiz anasayfamızda onun derdinin ne olduğunu öğreniyoruz, lan birincisi ilgi çekmeye çalışmayacaksın akıllı oılacaksın, kendini kötü gün dostu sanan yapmacık, eğer çok merak ediyorsan ,kalk git kızın yanına sor neyi varmış bi sigara yakın konuşun uzun uzun...

demem o ki facebook boş zaman yaratma sebebi , boş iş işte , ama bende yapıyorum yazıklar olsun lan ,neden yaptınız esiri oldum sitenin...
insanların bokunu cıkardıgı bir internet sitesi
(bkz: yolda bozuk para bulsalar facebook a veriyorlar)
bağımlılık.
sadece poker oynamak için girdigim hede.
Okey oynamak,batak oynamak,arkadaş bulmak,eskilerle karşılaşmak,gayrimüslimler ile poker sefası,online people ile popülerlik arttıran,attığın foto ile dikkat çekmeye yarayan bir site olup çok sayıda kullanıcıya ulaşmıştır...
online people da ne kadar abaza oldugunu görebildigim site.
insanların birbirlerinin fotoğraflarının altına yorum yaptığı, birbirlerinin statülerini beğendiği, garip applicationların olduğu bir mahoş site.
poker oynarken sozluk yazarlarıyla karsılasma olasılıgı olan site.
an itibariyle gerceklesmis bir durumdur zira.
(bkz: 1 000 000 üye hedefi)
okul arkadaşlarını,eski sevgilileri,öğretmenleri hatta nineni bile bulabileceğin bir site olarak ün salmasına rağmen,şu anda herkesin geleni gideni arkadaş listesine eklediği,kalite konusunda giderek düşüşe geçen site.
(bkz: zaman kaybı)
dünyanın en büyük anket şirketi. büyük şirketlerin anket yapmasını çok kolaylaştırır, parayı da kırar.
hesap dondurmaya çalışırken x sizi özleyecek, y sizi daha çok özleyecek şeklinde ajitasyon yaparak yaran site.