bugün

sizi tanımayıpta ekleyen kızların % 70 i fake hesaptır.yani gerçek değildir.bu diğer % 30 luk dilimde olan kızların muhtemelen canları sıkılmıştır facebooktan erkekleri ekleyeyimde dalga geçeyim edalarındadırlar.bu olay benim başıma geldi kız mersinli beni eklemiiş fotoğraflarına baktım fake değil.herneyse baya bir konuştuk en sonunda bir gün boyunca süren bir konuşmanın ardından daha fazla muhabbet etmek istemediğini söyledi bende eyvallah dedim.
bu kızların amacı can sıkıntılarını gidermektir o yüzden kaale almayınız.a beni facebooktan kız ekledi diyipte havayada girmenin bir amacı yoktur...
ilgisi olduğunu bildirmiştir. adımı sizin atmanızı bekler.
Çirkin kızdır efendim.
bir tanesiyle şöyle bir diyaloğum geçen kızdır:

Yaklaşık 14-15 yaşında bir kız bana ekleme talebi göndermiş. Benim profil resmimde de ozamanlar photoscape'te oynayıp kararttığım dürüp büktüğüm bir foto mevcut. ilk mesaj benden gider:

Ben: Pardon tanıyamadım sizi ama?
Kız: ille tanıdıkları mı eklemen gerekiyor?
Ben: (Ulan biri kafa yapıyor heralde benle) Hmm çokta asisin ne bu dik konuşma? Neyse ekleyelim bakalım kimsin bi görelim
(Ekleme yapılır akşamına kız silmiştir)
Ben: (Üste çıkacam ya) Hah ben silmeden sen silmişsin tebrikler
Kız: Amcam yaşında çıktın ben napim
Ben: Ulan amcan yaşında herifleri ekleme ozaman amına koyim
Kız: Koymuşsun şekilli siyah beyaz ergen fotosu gibi fotoyu küçük sandım.
Ben: Vay arkadaş ergen fotosu oldu fotomuz.
Kız: Hadi bye amca
Ben: Sus allah belanı versin sus.

(bkz: Bir kız bana emmi dedi neyleyim)
bunu size kamerada soyunmak için yapmıştır.
Kesin sizi seviyordur. Ekleyebilir garip olan nedir?
Duygularını acıklamakta bunu basamak olarak kullanan kiz olabilir.
kendini kız gibi gösteren, fake olan erkeklerin karşımıza çıkabileceği durumlardandır.
yakın çevrenizden biriyse muhtemelen sizden etkilenmiş kızdır veya olmayabilirde. götünüz kalkmasın.
lezbiyen kızdır.
biraz sonra "lütfen resimlerimi ve paylaşımlarımı beğenirmisin?" şeklinde bir mesaj atacak olan kzıdır.
türk erkeklerine heyecan yaptırtır.
kimisi arkadaş listesinin çoğalması için sizi kullanır, kimisi tanışmak için, kimisi de paylaşımlarını beğenmeniz için ekler.
beyin türk beyni olunca ekleyen kız kaşar oluyor vesselam, yine de tavsiye edilmeyen davranıştır türkiyede de diğer dünya ülkelerindede bu bilinen bir gerçek ilk adımı erkek atmalı (eğer bir amaç söz konusuysa tabi).
ölümüne ignore ettiğim kızlardır.**
profil fotoğrafında one direction grubundan zayn malik'in fotoğrafı bulunan kızdır. bir de dudaklarını büzüştürüp fotoğraf çekinenler var ki, ölmeli onlar.
kısa süreli sevince yol açar.
uzaktan da olsa tanınıyorsa hafiften size yürümeye başlamıştır.
eklemiştir sadece uçup, kaçmaya hacet yoktur.
Erkegı eklıyorsa sıkıntı yok ancak kızları ekleyen kız evlerden ırak olsun efenım.
çirkin kizdir. veyahut akrabası olduğunuz kizdir. (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
beni ekleyenleri fake oluyo genelde. o derece şanssızım amk.
bir gün kızın biri ekledi tam 6 saat konuştuk çok konuşuyormuşum bunu arkadaş söyledi ona söylemiş neyse anlamadığım şu.

ulan konuşmayacaksak ne yapacaz bir facebookta öyle mal mal profilinde gezemezdim heralde sonunda bir iki defa bir kaç dakikalık sohbet oldu ve sonra konuşmamaya başladık.

aslında anladım ki sadece canı sıkılmış o gece.
ilk başlarda ciddi konuşan, ileriyen günlerde +18 muhabbet yapan kızlardır.
fake'tir o fake...