bugün

macera arıyordur.
'yalnız ve ayı'larımızı heyecanlandırandır. Ortak varsa tanıdıktır ortak yoksa nasıl ekliyor amk gizlilik ayarınızı sikeyimdir.
An itibariyle basıma gelen.. Kimsin diyorum cevap vermiyor.

(bkz: cevab veremedi)
Twitterdan da takip eden kızdır.
"gordum ekledim neden deme:p" şeklinde cevap veren kızdır. lan tamam eyvallah iyi güzel ekledin de süs olmak için mi ekledin?
ekleyip, hiç konuşmayanları vardır. sadece arkadaş sayılarını yükseltmek gibi bir egoları olabilir.
fake hesaptır ya yeni sevgilidir denemek için eklemiştir ya da eski sevgilidir yoklama çekiyordur.
fake'tir o fake...
ilk başlarda ciddi konuşan, ileriyen günlerde +18 muhabbet yapan kızlardır.
bir gün kızın biri ekledi tam 6 saat konuştuk çok konuşuyormuşum bunu arkadaş söyledi ona söylemiş neyse anlamadığım şu.

ulan konuşmayacaksak ne yapacaz bir facebookta öyle mal mal profilinde gezemezdim heralde sonunda bir iki defa bir kaç dakikalık sohbet oldu ve sonra konuşmamaya başladık.

aslında anladım ki sadece canı sıkılmış o gece.
beni ekleyenleri fake oluyo genelde. o derece şanssızım amk.
çirkin kizdir. veyahut akrabası olduğunuz kizdir. (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
Erkegı eklıyorsa sıkıntı yok ancak kızları ekleyen kız evlerden ırak olsun efenım.
eklemiştir sadece uçup, kaçmaya hacet yoktur.
uzaktan da olsa tanınıyorsa hafiften size yürümeye başlamıştır.
kısa süreli sevince yol açar.
profil fotoğrafında one direction grubundan zayn malik'in fotoğrafı bulunan kızdır. bir de dudaklarını büzüştürüp fotoğraf çekinenler var ki, ölmeli onlar.
ölümüne ignore ettiğim kızlardır.**
beyin türk beyni olunca ekleyen kız kaşar oluyor vesselam, yine de tavsiye edilmeyen davranıştır türkiyede de diğer dünya ülkelerindede bu bilinen bir gerçek ilk adımı erkek atmalı (eğer bir amaç söz konusuysa tabi).
kimisi arkadaş listesinin çoğalması için sizi kullanır, kimisi tanışmak için, kimisi de paylaşımlarını beğenmeniz için ekler.
türk erkeklerine heyecan yaptırtır.
biraz sonra "lütfen resimlerimi ve paylaşımlarımı beğenirmisin?" şeklinde bir mesaj atacak olan kzıdır.
lezbiyen kızdır.
yakın çevrenizden biriyse muhtemelen sizden etkilenmiş kızdır veya olmayabilirde. götünüz kalkmasın.
kendini kız gibi gösteren, fake olan erkeklerin karşımıza çıkabileceği durumlardandır.