bugün

entry'ler (284)

the strain

wampir dizisi ya deyip de izlememezlik etmeyin ilk bölümü harbiden umut vericidir.
wampir meselesine gelince yaratıklar olması konusunda wampire diaries veya teen wolf değil de daha çok the walking dead veya supernaturel ayarında ve de scientific bi altyapısı da var. dizi arıyodum ki daha yeni bir dizi şuan izlemeye başlasanız her hafta 1 bölüm takip edersiniz.
arkadaşlarınıza falan başlatın her hafta o ses çocuklar muhabbeti değil böyle güzel dizilerin muhabbetini yaparsınız.

bi de öyle çok korkunç değil lan.

kpss ye girenlerin genelde boş insanlar olması

herkesin baba parasıyla yaşamadığını bir mesleği seçmemin ya da mesleğin seni seçmesinin ne demek olduğunu bilmeyen laf olsun diye atılmış bi zırvadır.

bi de abicim sen acaba bu sınavların ne işe yaradığını harbiden biliyor musun acaba derler insana.

anastasia

slash yeteneğini zaten kaybetmemişti ama yaratıcılığını solo yazma gücünü kaybetti mi acaba derken bulunan axl rose ile daha iyi gidecek şarkıdır.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

cumada da yardım için para vermedim lan o kadar harcamamışım bunu daddye bildirmek lazım.

türkçe küfretmek içindir

amını dilini sikim demek bile türkçe olmasa bi problem olur.

akp nin şeriatı getireceğine inanan insan

şeriatın ne demek olduğunu bilmeyen insansır.

lys matematik 2013

çok zor olduğunu tvdeki soruları çözen adamın bile belirttiği sorulardır.

ilk defa hacca gideceklere tavsiyeler

duty freeyi illa ki sömürecekseniz içkidir meşrubattır almayın sevabınıza yazık bi de seccade çok klasik oldu artık daha fazla torunlarınıza cep telefonu getirin hani şu çakma ıphone olanlardan.

insanı hayata bağlayan sözler

hayat bir tespih gibidir ya sallarsin ya cekersin ben sallamayı seçiyorum.

giriş müziği ile insanı yıkan şarkılar

metallica-unforgiven.

küçük su dökmenin senelerdir 1 tl olması

enflasyonun işemeye etki etmediğinin kanıtıdır.

ailece tv izlerken rahatsız eden sevişme sahnesi

hemen başka muhabbeti açıp dikkati başka yere toplamaya çalıştığım sahnedir.

elmayı adem yediyse bizim suçumuz nedir

elma denilen şeyden başlayalım ilk önce bildiğim kadarıyla elma isin hikayesi asıl olan adem ve havvanin cennete birbirleri ile ilişkiye girmeleridir. ayrıca insanoğlunun geçmişinin bunun üstüne kurulması cok ibretlik bir olaydır şöyle ki: islâm inancında zina büyük günahtır ama ondan da büyüğü direk allahtan alınan emrin uygulanmaması ve şeytanın hilelerine nefsi çıkarlar için uyulmamasıdır bu olaylar zaten olacaktı ki insanoğlunun üstünde sinanmak için bir gerekçe olsun ve bunlar zaten planlanmıstı.

keloğlanın neden saçı yoktur

kendisinin tercihidir ve tercih meselesi olduğundan da eleştiremeyiz ama ben sorduğumda biraz psikopat görünmek istediğini söyledi saygı duymak lazım.

60 bin liraya alınabilecek en iyi araba

8 tane 2000 model station kasa toros .

vizelere kuran dan çalışmak

beyninin anlama ve kavrama bölümlerinin götünde olması ile bu olayı çok yanlış anlamış götbeyinli yazar düşüncesidir.

yazarların tişörtünün üzerinde yazanlar

turntable/md.

her solcuyu bölücü sanan tip

her böücüyü de solcu zannetmesi de muhtemeldir sanki bu ülkede dini inançları sağlam olmayan kişiler kesinlikle haindir gibi bir düşünce oluşmuştur kafasında.

sarıklı kemalist

metallica t-shirtlü imam.

kızların teklif ettiği yerler

(bkz: e5)